Denní horoskop 9.2.2020

Napsala | 09.02.2020

Beran

Úplněk ve Lvu se vám postará o skvělé zážitky s dětmi. S údivem zjistíte, že vedle vás vyrostly samostatné bytosti s vlastními názory na svět!

Býk

Úplněk v sektoru rodiny vás donutí, abyste se na své příbuzné podívali jinak. Dojde vám, že jim můžete sice v mnohém poradit, ale žít za ně nemůžete…

Blíženec

Budete mluvit víc, než obvykle. Přesto nikoho ani nenaštvete, ani neurazíte. Dokonce se dozvíte, že jste několika lidem vrátili radost ze života.

Rak

Zvládáte všechno, co potřebujete. Zvlášť vynikáte v komunikaci s dopravní policií. Na domluvu se omezí i v situaci, kdy by každý jiný pořádně platil.

Lev

Úplněk ve vašem znamení vnímáte velice pozitivně. Konečně pochopíte nejen to, co chcete změnit, ale přijdete i za způsob, jak toho můžete dosáhnout.

Panna

Sny, které se vám v úplňkové noci zdají, byste měli brát velice vážně. Spolehlivě vám ukážou směr, jímž byste se měli v celém dalším životě ubírat.

Váhy

Tomu, že by se někdo náhle a od základů změnil, raději nevěřte. Čím déle zůstanete ve vyčkávací pozici, kdy se nic nerozhoduje, tím to bude lepší.

štír

Úplňková Luna se projevuje na vašem zdraví a na tom, jak se cítíte, budete unavenější, než obvykle. A právě proto bude lepší, kdy budete odpočívat.

Střelec

Úplněk ve Lvu vám dává energii i prostor a čas, v němž ji můžete projevit. Vy však musíte udělat ten první rozhodující krok. Dál to už půjde samo.

Kozoroh

Úplněk ve Lvu vás naštěstí nijak nerozhodí. Můžete být sice trochu unavenější, než obvykle, ale jinak na sobě nic zajímavého pozorovat nebudete.

Vodnář

Úplněk ve vašem partnerském sektoru dává nové impulsy k posílení vašeho vztahu. Konečně pochopíte, co dělat, abyste byli s partnerem oba spokojenější.

Přečíst  Denní horoskop 26.2.2020

Ryby

O své zdraví byste se měli starat intenzivněji, než dosud. Slibte si, že se hned zítra objednáte na preventivní vyšetření, kde jste měli už dávno být.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..