Denní horoskop 9.2.2019

Napsala | 09.02.2019

Beran

Hlavně odpoledne se nenechte ničím a nikým ani brzdit, ani ovlivňovat. Když se ze zdvořilosti stáhnete do pozadí, budete toho záhy upřímně litovat.

Býk

Opravdu nevidíte důvod, proč usilovat o něčí přízeň. Své sympatie jste dotyčnému projevili. Teď si v klidu a pohodě počkáte na jeho reakci.

Blíženec

Pozor si dávejte na peněženku a peníze v hotovosti. Nejde o to, že by vám je někdo ukradl, ale o to, že byste je někde zapomněli a už je nenašli.

Rak

Sobotního klidu využijte k přemýšlení o větších investicích. Než se rozhodnete, že do nich půjdete, musíte si nejdříve všechno pořádně propočítat.

Lev

Nerušený spánek dopřejte sobě i zbytku rodiny. Když vstanete tak, abyste si místo snídaně dopřály rovnou brunch, bude to krásný začátek krásného dne.

Panna

Když někam vyrážíte jako celá rodina, nezapomeňte ani peněženku, ani kartu. Zároveň se přesvědčíte, že je všechno dražší, než ještě nedávno bývalo.

Váhy

Moc dobře vám udělá trocha kultury. Nechte si od dětí poradit film, který opravdu frčí, a pak na něj vyrazte. Bude to zážitek vskutku přelomový!

štír

Všichni vybuchují, i když vlastně vůbec není proč. Zejména večer ve společnosti bude v tomto směru náročný. Vsaďte na sebeovládání nebo zůstaňte doma.

Střelec

Sextil mezi Merkurem a Uranem se vám stará o sebevědomí. Pokud si něco myslíte, říkejte to nahlas a s důrazem. Jinak vás nikdo poslouchat nebude.

Kozoroh

U rodinného stolu nepřipusťte debaty o politice. Hovor by se záhy dostal do stadia, kdy by se po sobě příbuzní vrhli a vy je pak museli trhat od sebe.

Vodnář

Na plesech a jiných společenských akcích se raději vyhýbejte alkoholu. Zejména před půlnocí hrozí, že byste pod jeho vlivem řekli víc, než je moudré.

Přečíst  Denní horoskop 5.8.2018

Ryby

Pokud máte doma nebo ve své blízkosti Berana, máte se na co těšit! Chytá na první našlápnutí, zatímco vy mu vysvětlujete, že by klidem získal víc.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..