Denní horoskop 9.12.2018

Napsala | 09.12.2018
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Beran

Vychutnejte si večerní procházku se svařákem v ruce. Užijte si romantickou náladu, která přichází jen jednou v roce a na niž většinou nemáte čas.

Býk

I když jste dosud na zázraky nevěřili, měníte názor. To, co se dnes ve vašem životě stane, je bez zázraku a zásahu vyšších sil totálně nevysvětlitelné.

Blíženec

Chce to kulturu! Pokud nemáte možnost zajít na koncert, zazpívejte si sami. Když svoláte rodinu, může z toho být docela dobrá a poslouchatelná kapela.

Rak

Každou chvíli samoty využijte k balení dárků, které máte doma. Při Luně v Kozorohu z nich vytvoříte malé umělecké dílo, které potěší oči i duši.

Lev

Pusťte se přesně do toho, co vás nebaví a co děláte neradi. S pomocí Luny z Kozoroha toho zvládnete daleko víc, než vám ještě ráno připadalo možné.

Panna

O lásku se bát nemusíte. Váš životní druh vám ji dá najevo tak, až se začnete stydět za to, že jste o něm a o síle jeho citů k vám někdy pochybovali.

Váhy

Nezdá se vám, že si dobrovolně přibíráte práce víc, než je zdrávo? Nezapomeňte, že v neděli se má odpočívat a dopřejte si alespoň pár hodin klidu.

štír

Dotáhněte poslední zbytky adventní výzdoby. Ve volných chvílích, kdy budete sami, si pusťte nějakou romantickou hudbu a dejte se do balení dárků.

Střelec

Pečení a jiným domácím záležitostem se věnujte jen dopoledne. Odpoledne všeho nechte a vyrazte na čerstvý vzduch. Co kdybyste si šli zabruslit?

Kozoroh

Za to, že se vám do ničeho nechce, se nestyďte. Když si uděláte inventuru všeho, co jste během týdne zvládli, je vám jasné, že si odpočinek zasloužíte.

Vodnář

Doháníte všechno, co jste včera nestihli, a zvládáte to s úsměvem. Odpoledne dokonce vytáhnete rodinné recepty a pustíte se do pečení cukroví.

Přečíst  Denní horoskop 26.3.2019

Ryby

Nezdá se vám, že se tvrdošíjně a zbytečně držíte něčeho, co ve vašem životě už dávno nemá co dělat? Kdybyste se dokázali osvobodit, bude to lepší.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..