Denní horoskop 9.11.2019

Napsala | 09.11.2019

Beran

To, co vymyslíte, rodina nijak nadšeně neuvítá. Večer vám dokonce mohou říct, že byste byli nejspokojenější, kdyby všichni pracovali a vy nedělali nic.

Býk

Vaši kamarádi to s vámi sice myslí dobře, ale vy byste je přesto poslouchat neměli. K zásadním životním rozhodnutím byste měli dospět vlastní hlavou.

Blíženec

Na to, abyste se už od rána cítili skvěle, stačí vzpomínka na včerejší večer. Člověk, který vzbudil váš zájem, navíc zavolá ještě během dopoledne!

Rak

To, že něco děláte jen proto, aby měl miláček radost, je sice pochopitelné, ale celkem k ničemu, Bude lepší, když uděláte to, co přinese radost vám!

Lev

Při Luně v Beranu hrozí, že vybuchnete zrovna tam, kde byste neměli a nemuseli. Nakonec se sice všechno vysvětlí, ale budou to zbytečné nervy.

Panna

Opravdu nevíte, zda máte pracovat nebo odpočívat. Kdybyste se rozhodli, že čas práce minul a teď máte právo na klid, uvítá to partner i celá rodina.

Váhy

To, že na něco zásadního zapomenete, je opravdu nemilé. Naštěstí to dokážete vysvětlit tak, že vám nikdo nevynadá, ale všichni vás budou utěšovat.

štír

S údivem zjistíte, že jste pro děti větší autorita, než jste si dosud mysleli. Vaše názory berou vážně a taky se jimi ve svých rozhodnutích řídí.

Střelec

Sami se nepoznáváte! Máte sice možnost investovat své peníze do něčeho, co vypadá velice slibně, ale vám se zdá riskantní a proto to neuděláte.

Kozoroh

Lidé, kteří vás ujišťují, že naprosto chápou situaci, ve které se nacházíte, ve skutečnosti nechápou vůbec nic. Nahlas jim to ale říct nedokážete.

Vodnář

S údivem zjistíte, že vaše děti jsou daleko chápavější, než jste si mysleli. Dávejte si pozor, abyste před nimi o jitých věcech neřekli něco navíc.

Přečíst  Denní horoskop 25.11.2019

Ryby

Sextil Saturna s Neptunem vás dostane do situací, kdy se můžete spolehnout jen sami na sebe. Naštěstí si svým jednáním neuškodíte, ale prospějete.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..