Denní horoskop 9.11.2018

Napsala | 09.11.2018

Beran

Představa, že se v práci na všem rozumně domluvíte, se ukáže jako naprosto mylná. Kolega se chce hádat. Vy mu pak nedokážete vysvětlit, že to nemá cenu.

Býk

Kouzlo vaší osobnosti vám získá i to, o čem všichni ostatní marně sní. U lékaře díky němu předběhnete frontu a všechno vyřídíte rychlostí blesku.

Blíženec

Když miláček řekne, že má pro vás překvapení, buďte si jistí, že bude kvalitní. Rozhodl se, že vám vyrazí dech, a vy musíte říct, že se mu to podařilo.

Rak

Trigon mezi Venuší a Marsem vám dokáže, že i vy máte štěstí na partnera. Dnes udělá něco, co vás přinutí zkonstatovat, že jste si vybrali moc dobře.

Lev

Na své znalosti se tak úplně nespoléhejte. Než se rozhodnete, že je uplatníte nebo použijete, měli byste si je ještě ověřit z nezávislých zdrojů.

Panna

Než někomu začnete věřit, přemýšlejte. Když si dáte události z poslední době dohromady, pochopíte, že není zdaleka tak nestranný, jak se dosud jevil.

Váhy

Jupiter, který se přesunul do vašeho sektoru komunikace, vám dodá odvahu. Najednou přesně víte, kudy máte jít, a ani na chvíli o tom nezapochybujete.

štír

Trigon mezi Venuší a Marsem se vám konečně postará o štěstí v lásce. Den můžete začít jako single, ale už večer budete šťastně zamilovaní a zadaní.

Střelec

K lidem, kteří vám poskytují nevyžádané rady, přistupujte rozhodně. Pokud jim jasně nevysvětlíte, že vás svými slovy otravují, zmlknout nedokážou.

Kozoroh

Trigon mezi Venuší a Marsem vám nabízí novou lásku a nový vztah. Vy se však předem musíte rozhodnout, zda o něco takového máte vůbec sami zájem.

Vodnář

Citové záležitosti raději neřešte. Nebylo by to k ničemu. Bude daleko lepší, když počkáte na další dny, kdy budete mít nadhled a chladnější hlavu.

Přečíst  Denní horoskop 21.8.2018

Ryby

Trigon mezi Venuší a Marsem nepřinese novou lásku, ale posílí a upevní tu starou. Když se do svého životního partnera znovu zamilujete, nedivte se!

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..