Denní horoskop 9.10.2019

Napsala | 09.10.2019

Beran

Při Luně ve Vodnáři, vás čeká spousta zajímavých věcí. Je dokonce možná, že najdete koníčka, který bude bavit jak vašeho partnera, tak vás.

Býk

S rozhodnutími svého partnera nic nenaděláte. Můžete mu však naplno říct, že se vám to, co vymyslel, nelíbí, a že vás tím na celé čáře zklamal.

Blíženec

Večer, kdy bude Luna v Rybách, si dávejte pozor na to, co a hlavně jak svému partnerovi říkáte. Kdybyste se hádali, budete se hádat naprosto zbytečně.

Rak

Večer se můžete těšit na skvělé zážitky. Kombinace Luny z Ryb a Venuše ze Štíra se postará o lásku, podle které by se daly točit romantické filmy!

Lev

Když se někomu něco nepovede, není to důvod ke škodolibým poznámkám. Kdybyste to dokázali nechat bez komentáře, bude to daleko lepší.

Panna

Večer, kdy bude Luna v Rybách, si s miláčkem promluvte o tom, co máte na srdci. Bude překvapený, protože ho něco takového dosud vůbec nenapadlo.

Váhy

Jsou věci, k nimž svého miláčka nepřemluvíte. Když pochopíte, že o něčem opravdu přemýšlet nechce, raději se včas vzdejte. Bude to bezpečnější.

štír

Je potřeba, abyste vědomě snižovali pravděpodobnost hádek. Začněte tím, že ve svém okolí vytipujete konfliktní lidi, jimiž se budete celý den vyhýbat.

Střelec

Nebaví vás čekat na věci, na které máte nárok. Přesto byste se na úřadech hádat neměli. Ti, co tam sedí za přepážkou, jsou v tom opravdu nevinně.

Kozoroh

Dalo by se říct, že utrácíte rádi a s chutí. Dokonce se rozhodnete, že si uděláte radost něčím, co byste jindy označili za věc, bez níž se obejdete.

Vodnář

S projevy zájmu o svého partnera to nepřehánějte. Bude daleko lepší, když večer strávíte každý zvlášť ve společnosti těch nejlepších kamarádů.

Přečíst  Denní horoskop 14.9.2019

Ryby

S partnerem jednejte trpělivě. Bude to lepší, než kdybyste na něj nejdříve bezdůvodně vyletěli a pak se mu stejně překotně začali za všechno omlouvat.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..