Denní horoskop 9.1.2020

Napsala | 09.01.2020

Beran

Na vaše upřímné řeči není nikdo zvědavý. Pokud chcete, aby vás vaše okolí vnímalo, je potřeba, abyste mluvili rozumně a nešli do zbytečných konfliktů.

Býk

V práci zvládáte neskutečné věci. Dokonce i zavilé nepřátele dokážete přimět, aby se překonali a spolupracovali tak, jak potřebujete a jak je to nutné.

Blíženec

Pokud pravidelně sázíte, zkontrolujte si, zda máte podanou sázenku. Kdybyste vsadit zapomněli a vaše čísla vyhrála, nikdy byste si to neodpustili.

Rak

Když vás pozvou kvůli dětem do školy, nedělejte kolem toho zbytečné drama. Hlavně tam ale jděte sami. Partner by celou záležitost jen zkomplikoval.

Lev

Ve všem se držte první myšlenky a prvního nápadu. Bude to podstatně lepší, než kdybyste se vrhli do přemýšlení. To by vám stejně nic dobrého nedalo.

Panna

Hned ráno pochopíte, že je vám na světě vlastně dobře. Potěší vás i kamarádi, kteří vám pošlou pár naivních vtipů. Jste velice rádi, že je máte.

Váhy

Do sporu jděte jen v záležitosti, na které vám opravdu záleží, a která má pro vás smysl. Všechny ostatní aktivity by byly plýtváním energií a časem.

štír

Rande, na které vyrazíte, nevyjde. Pochopíte, že je to vlastně dobře. Konečně víte, že jde o člověka, do kterého nemá cenu investovat city ani čas.

Střelec

Než se pohádáte kvůli něčemu, co vás momentálně opravdu rozčilujete, chvíli přemýšlíte. Když to necháte být, je šance, že se to vyřeší i bez vás.

Kozoroh

Opravdu se rozčilíte kvůli tomu, co se nepodařilo někomu jinému? Pokud ne, omezte se na roli pozorovatele, který se tím, co se děje, dobře baví.

Vodnář

Z práce byste to měli nasměrovat rovnou domů. Luna je v Raku a miláček spolu s dětmi usoudili, že si s vámi zahrají scrabble nebo něco podobného.

Přečíst  Denní horoskop 10.10.2018

Ryby

Luna v Raku vám do života přivádí velice zajímavého člověka. O tom, zda z toho bude láska, zatím neuvažujte. Spokojte se s tím, že je vám spolu dobře.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..