Denní horoskop 9.1.2019

Napsala | 09.01.2019

Beran

Počítejte s výrazně citlivější náladou svého okolí. Bude lepší, když se budete snažit konfliktům předcházet, než abyste je potom museli řešit.

Býk

Konečně se vám začíná vyrovnávat svátky rozkolísané hospodaření. Dnes však přijde kamarád, který potřebuje půjčit, a vy budete mít zase kapsu prázdnou.

Blíženec

Energie Luny z Ryb na vás působí dost problematicky. Musíte se třeba smířit s tím, že neplatí skoro nic z toho, co jste si na dnešek domluvili.

Rak

Z nejrůznějších zdrojů se dozvíte, že jste protivní a že se s vámi nedá vyjít. Vás to paradoxně potěší. Konečně si užijete zasloužené pohody a klidu!

Lev

Při rozhodování přihlédněte i k názorům svého partnera. Když si přestanete myslet, že patent na moudrost máte jen vy sami, půjde všechno daleko lépe.

Panna

Když miláček večer mluví, je všechno v pořádku. Když mluvit nebude, neradujte se, že je klid, ale pátrejte, co zlého jste podle něj zase provedli.

Váhy

Kolega, který vás chce balit, k tomu přistupuje tak nešikovně, že ho nedokážete brát vážně. Čím dál tím víc se utvrzujete, že váš šálek čaje není.

štír

Všechno důležité nechte na večer. Luna bude v Rybách a vy ve stavu, kdy pochopíte, že jsou v životě i chvíle, kdy musíte poslouchat, co říkají ostatní.

Střelec

Večer, kdy je Luna v Rybách, omezte svůj smysl pro humor. Kdybyste to přehnali, spolehlivě a nadlouho byste tím zkazili náladu partnerovi i sobě.

Kozoroh

Jsou boje, které byste měli vzdát. Bude to lepší, než kdybyste se intenzivně snažili a přitom věděli, že jdete od malých průšvihů k těm větším.

Vodnář

Odpoledne můžete mít pocit, že se celý svět spikl a postavil se proti vám. Naštěstí jde jen o vzbouřené emoce, které s pravdou nemají nic společného.

Přečíst  Denní horoskop 2.7.2018

Ryby

Veškeré akce, na které se netěšíte, dopadnou naprosto fantasticky. Večer se tedy na nic nevymlouvejte, seberte pozvání a vyrazte do společnosti.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..