Denní horoskop 8.9.2019

Napsala | 08.09.2019

Beran

Opravdu nemusíte dělat všechno tak, jak se to v neděli dělávalo o vás doma. Když oběd nebude přesně v poledne, svět se kvůli tomu rozhodně nezboří.

Býk

I když je Luna v pracovitém Kozorohu, musíte si najít čas na odpočinek. Moc dobře by vám udělala návštěva kostela nebo jiného duchovně silného místa.

Blíženec

Večer nic nekupujte. Jste pod vlivem kvadratury mezi Sluncem a Jupiterem, takže máte tendenci utrácet za to, čeho budete už zítra upřímně litovat.

Rak

Partner má velice proměnlivou náladu. Pokud se nechcete zbytečně hádat, bude lepší, když si na odpoledne zajistíte svůj program a jeho necháte doma.

Lev

Při Luně v Kozorohu se nezastavíte. Děti přijdou s tím, že potřebují do školy něco, na co totálně zapomněly. Vy se pak pustíte do intenzivního shánění.

Panna

Kvadratura mezi Sluncem a Jupiterem varuje. Bude lepší, když z víkendu vyjedete tak, abyste byli doma dřív, než se začnou vracet všichni ostatní.

Váhy

Na člověka, který vás už jednou zklamal, se raději nespoléhejte. Tentokrát jde o opravdu vážnou věc, kterou potřebujete mít stoprocentně ošetřenou.

štír

Připravte se na dlouhé telefonní rozhovory. Až potom vám dojde, že by bylo bývalo daleko lepší, kdybyste se sešli a všechno si sdělili osobně.

Střelec

Odpoledne si dejte pozor na pokuty. Při kvadratuře mezi Sluncem a Jupiterem máte sklon přepálit rychlost a pak se divit, že dopravní policie nespí.

Kozoroh

O životní stabilitu se nebojte. Pokusy, jak vás jí zbavit, se sice mohou objevit, ale vy patříte k lidem, kteří si svou rovnováhu rozkolísat nenechají.

Vodnář

Při Luně v Kozorohu uděláte moc dobře, když si veškeré postřehy a komentáře necháte pro sebe. Povídat si o nich můžete až doma za zavřenými dveřmi.

Přečíst  Denní horoskop 1.10.2018

Ryby

Hádat se sice nechcete, ale budete muset. Někteří lidé prostě nechápou, že to, co jim říkáte, myslíte vážně. Budete jim to muset rázně vysvětlit.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..