Denní horoskop 8.9.2018

Napsala | 08.09.2018

Beran

Nepřidělávejte si zbytečné starosti. Když vaši rodiče odmítají pomoc, kterou jim nabízíte, vezměte to jako fakt a jejich nezpochybnitelné právo.

Býk

Na večer si žádnou práci neplánujte. Je potřeba, abyste se věnovali svému partnerovi. Nahlas vám to sice neřekne, ale vaši pozornost moc potřebuje.

Blíženec

I když je září, můžete vyrazit na grilovací party. Nezapomeňte s sebou na ochutnání vzít kečupy a jiné dobroty, které se vám obzvláště povedly.

Rak

Kvadratura mezi Venuší a Marsem je náročná. Pro jistotu byste měli večer zůstat doma. Pravděpodobnost, že se doma pohádáte, je totiž daleko nižší.

Lev

Počítejte s tím, že se vám do ničeho nechce. Může za to Luna, která je až do odpoledne ve vašem znamení a který vás nutí, abyste spíše odpočívali.

Panna

Večer, kdy je Luna ve vašem znamení, se telefon netrhne. Každý vám chce sdělit, co se děje. Chce taky vědět, co si o tom myslíte a jak to hodnotíte.

Váhy

I když máte pocit, že vám partner leze na nervy, raději nic neříkejte. V následující hádce abyste se dozvěděli, že vy mu na nervy lezete ještě víc.

štír

Všechno důležité si nechte na odpoledne. S pomocí silně obsazeného znamení Panny se budete vyjadřovat tak, že s vámi budou všichni jenom souhlasit.

Střelec

Nepříjemnostem se nevyhýbejte. Jen byste se za sebou táhli dál. Bude lepší, když spornou otázku otevřete a budete trvat na jejím okamžitém řešení.

Kozoroh

Na ponory do minulosti není vhodný čas. Přemýšleli byste nad tím, co jste měli udělat a co jste neudělali, a jenom byste tím zbytečně ztráceli energii.

Vodnář

Když nevíte, zda zůstat doma, nebo zda někam vyrazit, hoďte si korunou. Může vás uklidnit, že dařit se vám bude jako mezi kamarády, tak v klidu doma.

Přečíst  Denní horoskop 31.12.2018

Ryby

Pozor si dávejte při práci s ostrými nástroji. K většímu zranění by sice nedošlo, ale náladu by vám dokonale zkazilo i celkem nepatrné říznutí.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..