Denní horoskop 8.8.2020

Napsala | 08.08.2020

Beran

Luna ve vašem znamení vám dává spoustu energie. Vy jen musíte přemýšlet, kam ji nasměrovat tak, abyste ji využili k dobrému a do posledního drobečku.

Býk

Člověka, který má pocit, že vám má právo a skoro až povinnost mluvit do života, musíte zarazit. Když mu to dovolíte dnes, bude to dělat už pořád.

Blíženec

Luna v Beranu aktivuje vaše kamarády. Na poslední chvíli vymyslí nějakou akci. Na jejich nápady reagujete pozitivně. Je to lepší, než večer sedět doma.

Rak

Rodinným akcím se raději vyhýbejte. Při Luně v Beranu se tam objeví plno kritiků, kteří budou hledat na vašem jednání chyby a na něž nemáte nervy.

Lev

Uvažujete, že byste od základů změnili svůj život. Nápady, které vám v tomto směru přijdou kolem poledne, jsou dobré a vy byste je měli promyslet.

Panna

Nápady, které máte ohledně stabilizace své finanční situace, se snažte bez otálení uvést do života. Je to skvělá a ojedinělá šanci, která se nevrátí.

Váhy

Při Luně ve vašem partnerském sektoru je všechno snadné. Vy zjistíte, že se s miláčkem dá docela dobře mluvit. On zase pochopí, že vás má poslouchat.

štír

Především odložte přehnanou skromnost. Když něco umíte, klidně se tím pochlubte. Když o svých kvalitách nebudete mluvit, nikdo je nezaregistruje.

Střelec

Především si uvědomte, že tempo, které je pro vás přirozené, může být pro ostatní zničující. Zkuste se trochu překonat a přizpůsobte se ostatním.

Kozoroh

Při Luně v Beranu můžete mít potíže se soustředěním. Všechno chcete zvládnout hodně rychle, a nechápete, že to občas nemusí vyjít tak, jak si přejete.

Vodnář

Kolem poledne je potřeba, abyste svůj názor obhajovali naplno a bez diplomatických obezliček. Je to jediná cesta, která vás dovede k úspěchu.

Přečíst  Denní horoskop 22.10.2019

Ryby

Pozor si dávejte zejména při práci s ostrými předměty. Pokud to jenom trochu jde, sekerám a nožům se raději vyhýbejte. Není třeba, abyste riskovali.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..