Denní horoskop 8.8.2019

Napsala | 08.08.2019

Beran

Trigon mezi Venuší a Jupiterem vám k lásce, co máte, přinese ještě nabídku dalšího vztahu. Přijmete ho, nebo ho odmítnete s tím, že bokovku nechcete?

Býk

Luna prochází vaším sektorem partnerství a dává vašemu vztahu nové šance. Všechno se rovná a vy si říkáte, že konečně žijete tak, jak jste chtěli.

Blíženec

Trigon mezi Venuší a Jupiterem vám přinese lásku v situaci, v níž byste ji nikdy nehledali. Berte ji jako krásný životní dar a pořádně si ji užívejte.

Rak

V lásce raději neriskujte. To, čemu by se partner jindy s chutí zasmál, bude brát vážně. Dokonce začne přemýšlet, zda mu nechodíte někam na zálety!

Lev

Partner vás sice miluje, ale to ještě neznamená, že si k němu můžete všechno dovolit. Chovejte se k němu stejně láskyplně, jako se chová on k vám!

Panna

S tím, že vám to, na co máte právo, spadne do klína rovnou, raději nepočítejte. Když se mentálně připravíte na to, že musíte bojovat, bude to lepší.

Váhy

Než vyjedete do světa, zjistěte, kolik tam stojí telefon. Zdůrazněte to zejména dětem, které by vám v domácím účetnictví mohly nadělat pěknou paseku.

štír

Pocit, že všichni nechávají všechno jen na vás, je naprosto na místě. Nezbude, než abyste se přestali tvářit chápavě a povinnosti navíc odmítali.

Střelec

Trigon mezi Venuší a Jupiterem vám přitáhne dav ctitelů. Bohužel je jich tolik, že si mezi nimi toho pravého nemáte šanci vyhlédnout a vybrat.

Kozoroh

Potíže můžete mít po návratu z dovolené. Pořád máte pocit, že jste si ani nezačali pořádně užívat a už se musíte srovnat s tím, že jste zpátky doma.

Vodnář

I sociální sítě mohou ve vašem životě hrát pozitivní roli. Pomohou vám, abyste se seznámili s někým, s kým byste se za normálních okolností minuli.

Přečíst  Denní horoskop 13.9.2019

Ryby

Opravdu chcete dodržovat konvence, které vám jen otravují život? Pokud ne, prokažte odvahu a rázně je odmítněte. Alespoň jednou dělejte to, co chcete!

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..