Denní horoskop 8.8.2018

Napsala | 08.08.2018

Beran

Venuše, jež prochází vaším partnerským sektorem, vám servíruje novou lásku. Dosud jste jejímu tlaku odolávali, ale teď cítíte, že to začíná být vážné.

Býk

Děti, které dostanete na hlídání, jsou kupodivu zvladatelné. Občas vás sice svým nápadem překvapí, ale není to nic, co byste nedokázali vydýchat.

Blíženec

Trigon mezi Venuší a Marsem vnímáte velice pozitivně. Vaše soukromé vztahy se konečně srovnají tak, abyste se s nimi nemuseli dělat zbytečné starosti.

Rak

Luna ve svém znamení vás zavalí povinnostmi, s nimiž jste nepočítali. Naštěstí umíte své blízké motivovat tak, aby vám dobrovolně přišli na pomoc.

Lev

Miláček vás překvapí neobyčejnou vnímavostí. To, co chcete a na čem vám záleží, mu nemusíte nijak vysvětlovat. Sám to pochopí a taky vám s tím pomůže.

Panna

Ještě jednou se vraťte k tomu, co jste udělali, a drobně to vycizelujte. Pak můžete s pýchou zkonstatovat, že je to to nejlepší, co se udělat dalo.

Váhy

Trigon mezi Venuší a Marsem vám skvělé příležitosti doslova vkládá do rukou. Je jen potřeba, abyste se rozhodli, že je přijmete a taky využijete.

štír

Využijte stacionárního Urana a pohovořte s partnerem o změnách, které si váš vztah vyžaduje. Pochopí, že si nevymýšlíte, ale že jsou opravdu nutné.

Střelec

Člověka, který vám radí, trpělivě poslouchejte. Může vás utěšovat, že brzy vypadne a vy si pak budete moci všechno dělat tak, jak sami chcete.

Kozoroh

Smiřte se s tím, že nemůžete kontrolovat každý krok svých dětí. Nezbývá, než abyste věřili jim a tomu, že jste je vychovali nejlépe, jak se jenom dalo.

Vodnář

Zapomeňte na klid! Pozvání na rande jen prší. Problém je v tom, že přijmete hned to první a zbytek budete muset pod nejrůznějšími záminkami odmítat.

Přečíst  Denní horoskop 25.4.2019

Ryby

Při Luně v Raku je všechno jednoduché a krásné. Miláček se chová tak, abyste o jeho lásce nemuseli pochybovat. Vy si moc rádi užíváte klid a pohodu.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..