Denní horoskop 8.7.2018

Napsala | 08.07.2018

Beran

To, že něco nevyjde, nebo že se nějaká návštěva neobjeví, berte jako velké plus. Konečně vám zbude trocha času na sebe a na své vlastní záliby.

Býk

Počítejte se zvýšenou touhou ochutnat všechno, co vám přijde pod ruku. Bude toho moc! Při Luně ve vašem znamení všichni vaří a vám to nosí až pod nos.

Blíženec

Vaše nálada se každou chvíli mění. Ráno jste si slibovali, že se budete k dětem a mládeži chovat tolerantně, ale během odpoledne bude všechno jinak.

Rak

Stane se něco, co vám do spousty věcí vnese jasno. Trigon mezi Sluncem a Neptunem z vás sice jasnovidce neudělá, ale máte k němu nebezpečně blízko.

Lev

Na spoustu zajímavých informací narazíte při brouzdání po internetu. Získáte tak témata, o kterých se můžete bavit jak s partnerem, tak s dětmi.

Panna

Nezdá se vám, že byste měli zmírnit pracovní tempo? Když nebudete dávat pozor, hrozí, že si krční páteří pohnete tak, že skončíte na pohotovosti.

Váhy

Při Luně v Býku si konečně vychutnáte volno. Nikdo vás k ničemu nenutí. Můžete se věnovat tomu, co vás baví a na co jste v poslední době neměli čas.

štír

Trigon mezi Sluncem a Neptunem na vás působí velice inspirativně. Konečně pochopíte, co musíte udělat, abyste mohli své sny co nejdříve uskutečnit.

Střelec

Tomu, co odpoledne uslyšíte, raději moc nevěřte. Jde o informaci, kterou přinesl trigon mezi Sluncem a Neptunem, a která nemá s pravdou moc společného.

Kozoroh

Dopřejte si trochu lenosti! Opravdu není potřeba, abyste pracovali na něčem, co může počkat. Když si místo toho lehnete k bazénu, bude to přínosnější.

Vodnář

Nenechte se opít rohlíkem! Nemovitost, kterou vám nabízí ke koupi, se vám na první pohled líbí, ale přesto byste si měli vyžádat čas na rozmyšlenou.

Přečíst  Denní horoskop 14.4.2019

Ryby

Odpoledne se vám skoro bez námahy plní veškerá vaše přání. Můžete tím být sice překvapení, ale bylo by moc dobré, kdybyste to raději nedali najevo.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..