Denní horoskop 8.6.2020

Napsala | 08.06.2020

Beran

Na to, co se kolem vás děje, reagujete rozumně a bez nějakých výraznějších emocí. Pokud má někdo dojem, že vás vyvede z míry, má značnou smůlu.

Býk

Váš život se pomalu stabilizuje. Čas se konečně rozdělil na ten, který máte na práci, a ten, který vám zbývá pro sebe. Je to velice příjemný stav.

Blíženec

Je potřeba, abyste své chování přizpůsobili požadavkům, které na vás má okolí. I když se vám chce sebevíce smát, musíte se dokázat tvářit vážně.

Rak

Než se rozhodnete, že někomu přímo řeknete, co si o něm myslíte, dobře si to rozmyslete. Dalšího člověka, jehož byste naštvali, opravdu nepotřebujete.

Lev

V kontaktech s nadřízenými brzděte. Pokud to není nutné, nedívejte se jim raději ani do očí. Z vašeho pohledu je jasně patrné, co si o nich myslíte.

Panna

Vaše touha po změnách je nezvládnutelná. Navíc vám pomáhá i miláček. Ten je tak nadšený, že nechcete změnit jeho, že se rozhodl, že vás podpoří.

Váhy

Než se rozhodnete, že něco vzdáte, přemýšlejte. Situace sice není závratně příznivá, ale taky není tak zlá, abyste to nemohli zkusit ještě jednou.

štír

Luna v Kozorohu vytváří atmosféru, která vám vyloženě sedí. Konečně máte zase jednou jistotu, že vaše okolí skutečně poslouchá to, co mu sdělujete.

Střelec

I když se vám nechce, musíte přemýšlet o penězích a o tom, jak je vydávat rozumně. Vaše hobby to sice není, ale dnes vám nic jiného nezbývá.

Kozoroh

Jsou věci, před kterými byste neměli zavírat oči. Když máte pocit, že by vám někdo z vašeho okolí mohl být nebezpečný, dávejte si na něj pozor!

Vodnář

Pocit, že něco nezvládáte tak, jak byste chtěli, může být sice intenzivní, ale vás nesmí ovládnout. Nechtějte po sobě víc, než na co máte síly!

Přečíst  Denní horoskop 9.7.2018

Ryby

Kamarádi přijdou se zajímavým návrhem na společnou dovolenou. Vašemu partnerovi se to však nelíbí. Netají se s tím, že vás chce mít jenom pro sebe!

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..