Denní horoskop 8.6.2019

Napsala | 08.06.2019

Beran

Ohledně programu máte jasno. Když vám partner řekne, že se vašich aktivit odmítá zúčastnit, drama kolem toho neděláte. Klidně tam půjdete sami.

Býk

Řešení, které najdete pro dlouhodobé problémy, je naprosto jednoduché. Navíc celkem lehce přesvědčíte partnera, aby ho akceptoval a přijal za svoje.

Blíženec

Na lidi, kteří vás nutí do práce, jste až alergičtí. Kdyby vám dali volnost a svobodu, do práce byste se bez námitek vrhli a udělali ji dvakrát tolik.

Rak

Těšte se na odpoledne! Ve společnosti, kam vyrazíte, všichni uznají, že je obor, ve kterém jste nezpochybnitelná autorita. Partner bude nadšený!

Lev

Luna ve vašem znamení z vás udělá hvězdu každé společnosti. Problémy s tím však může mít váš partner. Má pocit, že se všichni věnují vám a jemu nikdo…

Panna

Nesympatického člověka, který vás chce zaujmout, nemusíte nijak odhánět. Stačí, když mu věnujete jeden ze svých ostrých pohledů a půjde ještě rád sám.

Váhy

Je potřeba, abyste si udělali čas na kamarády. V jejich společnosti si konečně vychutnáte pár hodin, kdy nemusíte být opatrní a hlídat každé slovíčko.

štír

Než začnete přemýšlet, jak pracovat a co všechno musíte udělat, uvažujte o odpočinku. Když práci odložíte až na odpoledne, bude to daleko lepší.

Střelec

Než se rozhodnete, že někomu řeknete pravdu, přemýšlejte, k čemu to bude dobré. Pokud tím dotyčnému jen zkomplikujete život, měli byste raději mlčet.

Kozoroh

Svými jedovatými poznámkami nic nevyřešíte. Naopak jimi můžete urazit a opravdu naštvat svého partnera. Nebude lepší, když se rozhodnete mlčet?

Vodnář

Přemýšlejte, zda byste neměli věci, které vám doma překážejí, vzít na burzu nebo na bleší trh. Dnes to už asi nestihnete, ale příští týden to jistí!

Přečíst  Denní horoskop 10.6.2019

Ryby

Moc dobře vám udělá jakákoli mechanická práce. Zatímco budou ruce pracovat, vymyslí hlava pro vaše aktuální problémy zajímavá a použitelná řešení.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..