Denní horoskop 8.4.2019

Napsala | 08.04.2019
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Beran

Važte každé slovo, důkladně promyslete každý nápad. Pocit, že je celý svět proti vám, si nepřipouštějte. Není totiž vůbec oprávněné a podložený.

Býk

Luna ve vašem znamení se postará, aby každá vaše aktivita vyšla co nejlépe. Konečně prožijete den, kdy ke kladnému výsledku dospějete i bez práce.

Blíženec

Jsou věci, které musíte nejdříve o samotě promyslet a až potom s nimi vystoupit na veřejnost. Dnes je čas na přemýšlení a vážení jednotlivých možností.

Rak

Ať vstoupíte kamkoli, vnesete tam přátelskou atmosféru a kamarádského ducha. Navíc donutíte spolupracovat i lidi, kteří se dosud nemohli ani vidět.

Lev

Zamrzí vás váš partner. Přistihnete ho ve chvíli, kdy se s někým jiným baví tak důvěrně, jak si s vámi nikdy nepovídá. Dáte své pocity najevo?

Panna

Při Luně v Býku začnete uvažovat o svém majetku trochu jinak. Pochopíte, že musíte nejen šetřit, ale taky se naučit co nejrozumněji investovat.

Váhy

V práci vás to ani trochu nebaví. Musíte pracovat na něčem, co nemá smysl. Všichni ví, že se to zítra bude předělávat, ale to dnes nikoho nezajímá.

štír

To, co vám říká partner, poslouchejte velice pozorně. Pravý smysl jeho řeči totiž není v tom, co říká, ale právě v tom, o čem zarputile mlčí.

Střelec

Čekejte překvapení opravdu nečekaná. Na všechna byste však měli reagovat jako na něco, co sice přišlo trochu dříve, ale s čím jste dopředu počítali.

Kozoroh

To, co dnes prožijete, je v nejlepším slova smyslu neopakovatelné. Budete opravdu rádi, že jste něco takového zažili. Bude to krásná životní zkušenost.

Vodnář

V rámci rodiny byste měli více a soustředěněji poslouchat a podstatně méně mluvit. Vyhnete se tak chvílím, kdy byste toho museli spoustu vysvětlovat.

Přečíst  Denní horoskop 14.2.2020

Ryby

V práci trvejte na tom, že všechny pokyny chcete mít vyjádřené jasně a pokud možno v písemné formě. Zachrání vás to před opravdu velkým průšvihem.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..