Denní horoskop 8.3.2019

Napsala | 08.03.2019

Beran

Na rádoby vtipné poznámky svého nadřízeného raději nereagujte. Kdybyste mu řekli to, co si opravdu myslíte, za rámeček by si to rozhodně nedal.

Býk

Neustále uvažujete o tom, že byste chtěli stavět. Měli byste si však promluvit s člověkem, který podobnou akci absolvoval, a na všechno se ho vyptat.

Blíženec

Když si chcete večer někam vyrazit s kamarády, snadné to nebude. Váš partner má pocit, že by si vaši společnost zasloužil spíše on a bude naštvaný.

Rak

Úvahy o tom, jaký má vás život vlastně smysl, vás jen zdržují od důležitějších věcí. Nebylo by lepší, kdybyste se na ně vykašlali a prostě žili?

Lev

Jsou věci, které byste dál už odkládat neměli. Dosud jste se mohli vymlouvat na to, že jste zapomněli, ale už dnes příliš důvěryhodně znít nebude.

Panna

Okouzlení, které přijde, bude nečekané, ale o to intenzivnější. Pocítíte to, na co jste už dávno zapomněli a budete marně přemýšlet, co máte dělat.

Váhy

Váš partnerský vztah se najednou uvolnil. Vy přestáváte mít pocit, že na vás partner zbytečně tlačí, a on si přestal bát, že s ním budete manipulovat.

štír

Pozor dávejte zejména při manipulaci s těžkými předměty. Zejména v práci se jakékoli fyzické práci vyhýbejte. Kromě bolestí zda by vám nic nepřinesla.

Střelec

Nadřízeného se nebojte. Když vám říká, že opravdu chce vědět, co si myslíte, můžete si být jistí, že to opravdu chce. Kromě vás mu pravdu nikdo nepoví.

Kozoroh

Při Luně v Beranu chcete mít hotové všechno rychle a bez zbytečného zdržování. Na večer si za odměnu naplánujte návštěvu kina nebo podobnou zábavu.

Vodnář

Při konjunkci Slunce s Neptunem hrozí srážka s podvodníkem. Nakonec mu sice nenaletíte, ale je vám jasné, že tentokrát to bylo opravdu o fous.

Přečíst  Denní horoskop 3.7.2018

Ryby

Jsou věci, které nezvládnete, i když se budete opravdu hodně snažit. Nebylo by lepší, kdybyste si to včas přiznali a poohlédli se po účinné pomoci?

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..