Denní horoskop 8.2.2020

Napsala | 08.02.2020

Beran

Luna ve Lvu se postará, aby se k vám lidé chovali neskutečně velkoryse. Když jim to budete stejným způsobem vracet i vy, prožijete velice krásný den.

Býk

Počítejte s trochu sníženým pracovním tempem. Toho, co byste měli udělat, dost. Vy jste dnes ale ve stavu, kdy potřebujete spíše odpočinek a klid.

Blíženec

Pocit, že na něco nestačíte, může být sice intenzivní, ale je naprosto nepodložený. Vyzkoušejte a uvidíte, že o sobě opravdu nemáte proč pochybovat.

Rak

Klidně a bez obav se spolehněte na velkorysost svého partnera. Když usoudí, že vám to, co chcete, prospěje, udělá všechno pro to, aby vám pomohl.

Lev

Pokud usoudíte, že na vás a na tom, co děláte, chce vydělávat někdo jiný, vzepřete se. Doby, kdy jste si takové jednání museli nechat líbit, jsou pryč.

Panna

Luna ve Lvu vám dává informace, o které ani nestojíte. Velice dobře víte, že patří do kategorie vědomostí, které vám mohou život jen zkomplikovat.

Váhy

To, že se partner nechce něčím zabývat, ještě neznamená, že se do toho nemůžete pustit vy. Máte ale právo chtít, aby se vám zbytečně nepletl do cesty.

štír

Luna ve Lvu vám zkomplikuje život. Na jedné straně víte, že je opravdu potřeba, abyste vyrazili do společnosti, ale na druhé se vám tam vůbec nechce.

Střelec

Jde o den, kdy můžete s partnerem konečně začít vytvářet společné životní plány. Navíc si můžete být jistí, že to, co vymyslíte, bude vynikající!

Kozoroh

To, že se děti chtějí osamostatnit, je naprosto normální. Vám sice může připadat, že s tím mohly ještě chvíli počkat, ale nahlas to raději neříkejte.

Vodnář

Přečíst  Denní horoskop 23.3.2019

Když vás něco nebaví, prostě to nedělejte. Pokud si v důsledku toho uděláte dnes s miláčkem každý svůj program, bude to pro vás oba velice prospěšné.

Ryby

Luna ve Lvu vás nastaví jinak, než jste zvyklí. Díky její energii se s chutí pustíte do všeho, co jste dosud zanedbávali, a najdete v tom i potěšení!

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..