Denní horoskop 8.11.2019

Napsala | 08.11.2019

Beran

Luna se po poledni dostane do vašeho znamení, vám přidá na energii. V práci ji nevyužijete, ale zato se rozhodnete, že doma od základů přestavíte byt.

Býk

Partner potřebuje, abyste ho ujišťovali o své lásce. Vy máte sice dojem, že to není potřeba, protože je to samozřejmé, ale on to vnímá trochu jinak.

Blíženec

Zatímco ráno máte pocit, že se opravdu není na co těšit, odpoledne se situace dramaticky změní. Zavolají vám kamarádi a pozvou vás na party snů!

Rak

To, co se stane dopoledne, vás sice může zklamat, ale to se nepočítá. Skvělé bude až odpoledne a večer. To půjdete od úspěchu k úspěchu.

Lev

Všechno důležité nechte až na odpoledne. S údivem zjistíte, že většina toho, co jste hodlali řešit, se mezitím vyřešila sama od sebe.

Panna

V práci čekejte triumfy! Všichni uznají, že jste právě vy přišli na správné východisko z velice zapeklité situace. Peníze za to nebudou, ale sláva ano…

Váhy

Cestu na víkend raději odložte na zítřejší ráno. Při dnešní Luně v Beranu hrozí, že se silnice změní v závodní dráhu. Je to stav, na nějž nemáte nervy.

štír

Trigon mezi Sluncem a Neptunem vám pomůže uskutečnit veškeré vaše sny. Nenechte si namluvit, že to nejde, a bez obav udělejte první rozhodující krok.

Střelec

Lidi, kteří vás mírní a snaží se vás zabrzdit, si musíte vážit. Večer musíte zkonstatovat, že vás právě to, že vás mírnili, zachránilo před průšvihem.

Kozoroh

Všechno, co dnes uděláte, je neskutečně důležité. Navíc dokážete najít společnou řeč s člověkem, jehož jste dosud vnímali jen jako protivníka.

Vodnář

Důvody svého rozhodování nemusíte nikomu vysvětlovat. Jediný, kdo má právo žádat vysvětlení, je váš miláček. Ten má ale rozum a na nic se vás neptá.

Přečíst  Denní horoskop 26.5.2019

Ryby

Konečně máte šanci stabilizovat svůj život! Nová práce, která se rýsuje, vám poskytne spolehlivé základy, na nichž můžete stavět další život.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..