Denní horoskop 8.11.2018

Napsala | 08.11.2018

Beran

Když se vám dopoledne něco nepodaří, nepropadejte panice. Těšte se na večer. Jupiter se po dvanácti letech vrací do Střelce a všechno vám vynahradí.

Býk

Na kamarádském setkání nepřipusťte politické debaty. Můžete klidně říct, že kdybyste se chtěli pohádat, nešli byste mezi přátele, ale někam jinam.

Blíženec

Odpolední vstup Jupitera do vašeho partnerského sektoru přinese skvělé změny. Váš miláček se konečně přestane zajímat o sebe a začne se zajímat o vás.

Rak

Máte si šanci získat přízeň svého nadřízeného. Když však zjistíte, že čeká, že mu za to prozradíte všechno, o čem kolegové mluví, raději vycouváte.

Lev

Jezte po malých dávkách a hodně často. Vyhnete se tak výkyvům hladiny krevního cukru a spolu s ním i nepříjemným a nevysvětlitelným změnám nálady.

Panna

Jsou věci, k nimž se ani přes svou pověstnou pracovitost nepřinutíte. Nakonec se naštěstí najde někdo, koho uprosíte a kdo práci udělá za vás.

Váhy

Pokud má někdo dojem, že vás o kvalitě svých nápadů přesvědčí zvýšeným hlasem, dopadne to jinak. Obvykle se nehádáte, ale tentokrát to bude jinak.

štír

Vstup Jupitera do vašeho sektoru majetku vás vyloženě potěší. Konečně přijde šance, abyste za svou námahu z posledních měsíců dostali i nějaké peníze!

Střelec

Odpolední vstup Jupitera do vašeho znamení vám zásadně vylepší celý další rok života. Naplánujte si všechno, co chcete získat, a pak po tom sáhněte.

Kozoroh

Vstup Jupitera do vašeho sektoru tajemství je zároveň tvrdým testem vaší mlčenlivosti. Dozvíte se něco, o čem musíte za každých okolností mlčet.

Vodnář

Odpoledne byste si měli v klidu sednout a dát dohromady profesní plány na další rok. Jen tak si z Jupiterem nabízených možnosti vyberete ty nejlepší.

Přečíst  Denní horoskop 14.2.2019

Ryby

Pracovník personální agentury, který vás oslovuje, ví, co dělá. Na schůzku jděte. Nemusí z ní nic být, ale zase nebudete litovat nevyužité šance.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..