Denní horoskop 8.10.2019

By | 02.10.2020

Beran

Dopoledne, kdy je Venuše ještě ve Vahách, se snažte vylepšit své partnerské vztahy. Večer, kdy bude ve Štíru, se vám to už podařit nemusí.

Býk

Na večer si nic neplánujte! Venuše přechází do vašeho partnerského sektoru a vy zjistíte, že máte s posilováním partnerských vazeb práce až nad hlavu.

Blíženec

Večer, kdy je Luna v sextilu s Jupiterem, se těšte na miláčka. Přijde s nápadem, kterým vám dokáže, že vás má opravdu rád a s láskou na vás myslí.

Rak

Vstup Venuše do Štíra obrátí váš dosud klidný život naruby. Najednou se objeví ctitel, který vás opravdu moc chce, a jehož ani vy odehnat nedokážete.

Lev

Pocit, že se s partnerem nedokážete domluvit, je stále silnější. Teď je jen otázka, zda je vina za tento stav na jeho nebo na vaší straně…

Panna

Vstup Venuše do Štíra vás totálně změní. Za své city se přestáváte stydět, ale mluvíte o nich velice otevřeně. Partner je překvapený, ale taky nadšený.

Váhy

Vstup Venuše do vašeho sektoru majetku vás vyloženě potěší. Když se podíváte na stav konta, dojde vám, že konečně přišla očekávaná pozitivní změna!

štír

Venuše, která se dostává do vašeho znamení, se postará o zajímavý večer. Zjistíte, že váš citový život je daleko pestřejší, než jste si dosud mysleli.

Střelec

Všechny důležité telefonické i osobní rozhovory směrujte na večer. Planety jsou vám nakloněné a všechno proběhne ještě lépe, než jste si představovali.9,10. – StředaNebaví vás čekat na věci, na které máte nárok. Přesto byste se na úřadech hádat neměli. Ti, co tam sedí za přepážkou, jsou v tom opravdu nevinně.

Kozoroh

Smiřte se s tím, že lidé jsou jiní, než jste si vysnili. Bude to užitečné. Spolehlivě se tím zbavíte zdroje stresů a dokážete se volně nadechnout.

Přečíst  Denní horoskop 24.6.2019

Vodnář

Jsou věci, v nichž byste váhat neměli. Pokud jste se už rozhodli, že je uděláte, bez obav učiňte první rozhodující krok. Ty ostatní už budou snadné.

Ryby

Venuše, která vstupuje do Štíra, změní většinu vašich osobních vztahů k nepoznání. Navíc pochopíte, že to, co vás s partnerem spojuje, je nezrušitelné.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..