Denní horoskop 8.1.2020

Napsala | 08.01.2020

Beran

Úvahy o tom, že byste si pořídili nové brýle, jsou stále intenzivnější. Navíc se rozhodnete, že do nich investujete tolik, aby byla opravdu pěkné.

Býk

Nejrůznější pracovní manipulace s vámi nic neudělají. Na člověka, který se o ně pokouší, se podíváte tak, že ho podobné nápady hodně rychle přejdou.

Blíženec

Dopoledne si dávejte pozor na lidi, kteří mají tendenci k manipulaci fakty. Počítejte s tím, že to budou velmi rafinovaným způsobem zkoušet i na vás.

Rak

Počítejte se záchvatem opravdu těžké únavy. V takovém případě se však nepřemáhejte, ale poskytněte tělu odpočinek a pokud možno i laskavé zacházení.

Lev

Vaše intuice vás vede tou správnou cestou. Když logický rozum sice zapojíte, ale nedovolíte, aby intuici převálcoval, bude to správný přístup.

Panna

Když musíte k lékaři, taky se tam vypravte. V práci se sice může dít spousta důležitých až zásadních věcí, ale vaše zdraví je ještě daleko důležitější.

Váhy

Na lidi kolem sebe máte skutečné štěstí. Občas se sice najde někdo, kdo není moc příjemný, ale těch, co jsou milí a co vám pomáhají, je daleko víc.

štír

Jsou lidé, s nimiž byste se hádat neměli. Můžete mít stokrát pravdu, ale v souboji s aktuálním favoritem svého nadřízeného se vám vyhrát nepodaří.

Střelec

Všechny úřední papíry si prohlédněte a zkontrolujte. Pozornost věnujte zejména datům a razítkům. Když nebudou v pořádku, byla vaše námaha zbytečná.

Kozoroh

Dostává se k vám spousta protichůdných informací. Naštěstí máte chladnou hlavu a zdravý rozum. Bez problémů z nich dokážete vytáhnout ty důležité.

Vodnář

Do života se vám vrátí někdo, kdo z něj kdysi se strašným kraválem odešel. Obvykle nové začátky rádi nemáte, ale tentokrát byste o nich uvažovat měli.

Přečíst  Denní horoskop 3.11.2019

Ryby

Pocit, že partnerovi moc nerozumíte, není tak úplně na místě. Kdybyste ho nechali mluvit a neskákali mu do řeči, bylo by to rázem daleko lepší.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..