Denní horoskop 8.1.2019

Napsala | 08.01.2019

Beran

Přemýšlíte, zda jste tak unavení nebo zda konečně dostáváte rozum. V každém případě se nepohádáte tam, kde byste si jindy komentář neodpustili.

Býk

Do hádek svých kolegů nezasahujte. Kdybyste byli upřímní, nahlas řeknete, že jsou hloupí oba. Je to pravda, ale je byste tím moc nepotěšili.

Blíženec

Na lidi, kteří vás chtějí motivovat, nedejte. V reálu jim jde stejně jen o to, abyste vy pracovali a oni se zbavili jak veškeré dosavadní odpovědnosti.

Rak

Než se na někoho rozčilíte, chvíli přemýšlejte. Při dnešním rozložení energií hrozí, že se utrhnete na někoho, kdo se vůči vám vůbec neprovinil.

Lev

Člověk, který má pocit, že mu automaticky ustoupíte, se se zlou potáže. Jindy byste to nedělali, ale teď je vám jasné, že mu ustoupit prostě nesmíte.

Panna

Vyhýbejte se Beranům a Kozorohům. Mají se tendenci hádat i kvůli tomu, co byste vy bez větších problémů vyřešili daleko klidněji a navíc i rychleji.

Váhy

Počítejte s trhaným a hodně neklidným spánkem. Neustále přemýšlíte nad svými láskami a přes veškerou snahu si v nich nedokážete udělat pořádek.

štír

Když si představíte, co jste udělali včera, budete mít hlavu plnou starostí. Už ráno však zjistíte, že to bylo to nejlepší, co jste udělat mohli.

Střelec

Na člověka, který se chce hádat, se díváte naprosto nechápavě. Vy jste plní přátelského přístupu k celému světu a nechápete, proč to on má jinak.

Kozoroh

Kvadratura mezi Merkurem a Marsem provokuje k hádkám. Kdybyste však svého protivníka vyslechli, domluvíte se tak, že k žádné hádce dojít nemusí.

Vodnář

Věnovat se musíte zejména tomu, co vás vůbec nezajímá. Nebude to pro vás sice snadné, ale musíte se překonat. Jinak hrozí opravdu velký problém.

Přečíst  Denní horoskop 1.9.2018

Ryby

Miláček vám neustále vysvětlujte, že vám splní každé přání, které vám jen na očích vidí. Když však řeknete, co chcete a potřebujete, rázem ho to přejde.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..