Denní horoskop 7.9.2020

Napsala | 07.09.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Beran

Za to, že vás něco opravdu dojme, se stydět nemusíte. Naopak! Zejména partner bude vaším nezvyklým projevem citů velice mile a upřímně překvapený.

Býk

Ať se rozhodnete pro jakoukoli aktivitu, můžete čekat značný úspěch. Dnes k němu navíc potřebujete velice málo času a ještě méně vynaložené energie.

Blíženec

Nestěžujte si, že něco neumíte, ale snažte se to naučit. Bude to snazší, než si myslíte. Dokonce tak snadné, že vám bude líto, že jste nezačali dříve.

Rak

Konečně máte klid na to, abyste mohli pracovat i přemýšlet. Večer se pak připravte na skvělý nápad, jehož realizace vám zásadně ulehčí existenci.

Lev

Narazíte na lidi, kteří lpí na tom, co je pro vás naprosto nepodstatné. Vy sice jejich postoj nechápete, ale je vám jasné, že ho musíte respektovat.

Panna

Nutně potřebujete samotu a klid. V tichu promyslíte své další plány, které pak stručně sdělíte partnerovi. Bude překvapený, ale nakonec to zvládne.

Váhy

S rozčilováním to moc daleko nedovedete. Vy se sice můžete vztekat, jak je vám libo, ale vaše okolí na to bude reagovat naprosto lhostejně.

štír

S partnerem prožíváte to, co se dá označit jako harmonické vztahové období. Je vám spolu dokonce tak dobře, že večer raději zůstanete spolu doma.

Střelec

Na lidi, kteří se vás pokusí citově vydírat, zareagujte přesně tak, jak vám vaše povaha velí. Musí pochopit, že něco takového na vás zkoušet nesmí.

Kozoroh

S lidmi, kteří něčemu nerozumí, a přesto do toho mluví, máte problém. Chcete se sice chovat rozumně, ale nakonec nevydržíte a svůj názor jim sdělíte.

Vodnář

Den je vhodný na investice do domácnosti. Pokud máte pocit, že vám doma chybí něco, co byste nutně potřebovali, neváhejte a vyrazte do obchodu!

Přečíst  Denní horoskop 27.9.2018

Ryby

Na lidi, co se vám snaží vnucovat své názory, se neohlížejte. Jejich úctu a respekt si získáte právě tím, že budete za všech okolností trvat na svém.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..