Denní horoskop 7.8.2020

Napsala | 07.08.2020

Beran

Večerní vstup Venuše do Raka vás nutí, abyste se věnovali rodinným záležitostem. Udělat to musíte, protože jde o záležitost, která čekat nemůže.

Býk

Musíte přiznat, že sny jsou jedna věc a realita druhá. Když však k sobě budete upřímní, přiznáte, že dnešní realita je lepší než, ty nejodvážnější sny.

Blíženec

Úvahy o tom, že byste šli pracovat někam jinam, jsou stále intenzivnější. Je vám jasné, že tam, kde nyní jste, se už nic nového naučit nemůžete.

Rak

Vstup Venuše do vašeho znamení je trochu nebezpečný. Hrozí, že pod jejím vlivem opustíte své vlastní plány a začnete prosazovat plány svého partnera.

Lev

Koníčky svého partnera přes veškerou snahu sdílet nedokážete. Dokážete se však překonat natolik, že mu je nebudete rozmlouvat ani mu v nich bránit.

Panna

Venuše, která se v podvečer dostává do Raka, posílí vaše přátelské vztahy. To, že byste odmítli pozvání na večerní posezení, vás nesmí ani napadnout!

Váhy

Všechno, co chcete miláčkovi říct, mu musíte sdělit už během dopoledne. V podvečer se Venuše dostane do Raka a po rozumné komunikaci bude veta.

štír

Podvečerní vstup Venuše do Raka vás nutí, abyste přemýšleli nad rodinným životem. Je docela možné, že pochopíte, že si musíte hledat větší byt.

Střelec

Pracovní část dne vám nic pozitivního nepřinese. Večer, který probíhá pod patronací Luny z Berana, bude ale plný zábavy a vzrušujícího laškování.

Kozoroh

Venuše, která se odpoledne dostává do vašeho partnerského sektoru, vám v lásce a ve vztazích slibuje jen to dobré. Nabízené šance však musíte využít!

Vodnář

Venuše z Raka vás nutí, abyste se o sebe starali víc a intenzivněji, než dosud. Co kdybyste využili šance a objednali se na kvalitní masáž celého těla?

Přečíst  Denní horoskop 7.10.2019

Ryby

Venuše, jež se v podvečer dostává do Raka, pozitivně ovlivní váš citový život. Miláček pochopí, že si nevymýšlíte, ale že romantiku nutně potřebujete.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..