Denní horoskop 7.8.2019

Napsala | 07.08.2019

Beran

Pozor si dávejte hlavně v dopravě. Jízdu bez lístků raději neriskujte. Stálo by vás to zbytečně moc peněz. Navíc byste byli sami na sebe naštvaní.

Býk

Problémům se nevyhýbejte. Nemělo by to cenu. Obvykle se do cizích záležitostí nepletete, ale pro tentokrát by bylo lepší, kdybyste udělali výjimku.

Blíženec

Je potřeba, abyste s partnerem nejen mluvili, ale abyste ho i poslouchali. Potřebuje vědět, jeho slova nevyzněla naplano, ale že našla náležitou odezvu.

Rak

To, že vám někdo něco slíbí, neznamená, že to taky udělá. Pokud to chcete, musíte se energicky ozvat a jeho sliby mu celkem bezohledně připomenout.

Lev

Trigon mezi Sluncem a Jupiterem se vám stará o skutečné štěstí v lásce. Je však potřeba, abyste na nic nečekali a svého vyvoleného hned oslovili.

Panna

Když se vám něco nelíbí, klidně to řekněte nahlas. Bude to podstatně lepší, než kdybyste se tím užívali ještě večer, kdy už bude dávno po všem.

Váhy

Pocit, že v práci narážíte na zbytečné překážky, je stále silnější. Naštěstí pro vás jde o stav, který spolu s koncem dovolených zmizí v nenávratnu.

štír

Partnera nekontrolujte. Vy to sice můžete myslet dobře, ale on to chápe jinak. Když zjistíte, že ho sledujete, naštve se a přestane s vámi mluvit.

Střelec

Pocit, že se s partnerem míjíte, je stále intenzivnější. Dnes s ním však o tom nemluvte. Luna je ve Štíru a vy byste si leda tak vjeli do vlasů.

Kozoroh

Opravdu nemusíte řešit všechno sami. Zejména na dovolené nahlaste své problémy delegátovi a pak mu nechte volnou ruku, aby dělal to, za co je placený.

Vodnář

Zejména dopoledne se můžete těšit na velice příznivé náhody. Je jen potřeba, abyste po nich sáhli dřív, než si jich všimne někdo z vašich konkurentů.

Přečíst  Denní horoskop 24.6.2019

Ryby

Na to, aby fungovali, jsou kolegové ze Lva a ze Střelce. Dopřejte jim jejich pět minut slávy. Vy si zase užívejte den, kdy nemusíte dělat vůbec nic.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..