Denní horoskop 7.7.2019

Napsala | 07.07.2019
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Beran

Jakmile se dozvíte, že máte odsouhlasit a podepsat něco, co prý nemá žádný dopad a žádnou právní platnost, udělat to nesmíte. Záhy byste toho litovali.

Býk

Když miláček říká, že máte pracovní tempo smířit a taky si trochu odpočinout, má pravdu. Aktuálně hrozí, že budete po víkendu unavenější, než před ním.

Blíženec

Než se vrátíte domů, zkontrolujte si, zda jste s sebou vzali všechno. Pro zapomenutý fotoaparát abyste se sice mohli vrátit, ale už byste ho nenašli.

Rak

Kolem poledne si hlídejte lidi, kteří jsou známí tím, že jsou s pravdou na štíru. Jejich historky mohou být srdcervoucí, ale pravdivé přesto nebudou.

Lev

Na hrubý pytel patří hrubá záplata a na nepříjemné jednání stejně nepříjemná reakce. Vyzkoušejte a uvidíte, jak takový drsný postup skvěle zabírá!

Panna

Naštěstí patříte k lidem, kteří si umí se vším poradit. Když zklame technika, vymyslíte řešení, které bude elegantní, jednoduché a neobyčejně účinné.

Váhy

Po dvou dnech odpočinku cítíte nový příval energie a chuti do života. Konečně se s chutí díváte do budoucnosti a těšíte se na všechno, co vám přinese.

štír

Máte šanci uzavřít jednu zásadní životní kapitolu. Udělejte to s noblesou. Pokud si pak budete chtít postěžovat na osud, svěřte se s tím kamarádům.

Střelec

Dejte si pozor na drobné maličkosti. Právě vy dnes rozhodují nejen o zdaru vaší práce, ale i o hodnocení, které jí vaši kritičtí blízcí udělí.

Kozoroh

Čekejte ostré debaty s dětmi. Mají dojem, že byste jim měli popřát více volnosti a posunout večerku. Nechte se přemlouvat a pak jim v něčem ustupte.

Vodnář

Dobře vám udělá romantická procházka. Vyrazte si někam, kde se cítíte uvolněně. Tam pak můžete přemýšlet nejen o minulosti, ale hlavně o budoucnosti.

Přečíst  Denní horoskop 17.11.2020

Ryby

Hlavně dopoledne musíte partnera mírnit. Pokud se rozhodne, že ve dvou zvládnete to, co dělají obvykle čtyři lidé, musíte mu říct, že je to nesmysl.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..