Denní horoskop 7.7.2018

By | 03.03.2020

Beran

Hlavně se nesnažte sedět na dvou židlích. Nic pozitivního by vám to nepřineslo. Hned ráno se rozhodněte, kudy půjdete, a pak už jen vykročte.

Býk

Snažte se, aby mezi vámi a partnerem nezůstaly nedořečené věty. Trvejte na tom, že je potřeba, aby mezi vámi bylo nejdříve jasno a až pak jste šli dál.

Blíženec

Na oslavě, na kterou vyrážíte, se chovejte slušně. Hlavně nezapomínejte, že hvězdou večera by měl být oslavenec. Sami se raději stáhněte do pozadí.

Rak

Konečně jste trochu odpočatí a v pohodě. Dnes dokonce vstanete dřív, než obvykle, a dopřejete si snídani jako vystřiženou z časopisu o životním stylu.

Lev

Zatímco dopoledne je všechno v pohodě, odpoledne to bude trochu jinak. Luna je v Býku a vy narazíte na lidi, kterým vaše zájmy a záliby nic neříkají.

Panna

Vyhýbejte se konfliktním tématům. Každý vám sice bude tvrdit, že o žádné hádky nestojí, ale přitom využije první šance, aby nějakou hádku rozjel.

Váhy

Aktivita rodičů vašeho miláčka vás vyloženě dostává. Mají neustále pocit, že by se o vás měli víc starat, a nechápou, že to opravdu není potřeba.

štír

Odpoledne, kdy bude Luna ve vašem partnerském sektoru, dopřejte miláčkovi sluchu. Jeho názory se vám líbit nemusí, ale musíte přiznat, že má pravdu.

Střelec

Obvykle lidi kolem sebe nepopoháníte, ale dnes vám nic jiného nezbude. Když se neozvete, nechají všechno na vás a sami si budou v pohodě užívat léta.

Kozoroh

Odpolední Luna v Býku vás nutí k přemýšlení o vašem vztahu. Můžete dokonce pochopit, že se k vám miláček chová podstatně lépe, než si zasloužíte.

Vodnář

Na akce s kamarády se moc neženete. Jste si jistí, že se tam budou probírat nudné záležitosti, které vás nebaví, a pomlouvat lidé, kteří neznáte.

Přečíst  Denní horoskop 10.8.2018

Ryby

O své zájmy se musíte postarat sami. Lidé, mezi nimiž se pohybujete, vám v tomto směru sice mohou hodně naslibovat, ale ke skutkům nakonec nedojde.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..