Denní horoskop 7.5.2019

Napsala | 07.05.2019

Beran

Ujišťování o nehynoucí moc nevěřte. Poslouchá se to sice pěkně, ale se skutečností to má společného daleko méně, než to na první pohled vypadalo.

Býk

Jsou lidé, s nimiž se počítat nedá. Mohou vás sice přesvědčovat, že se na ně můžete spolehnout, ale ve skutečnosti zůstane všechno jen na vás.

Blíženec

Než pochopíte, o co se v práci hraje, bude vše hotové a uzavřené. Buďte rádi, že to tak dopadlo. Stejně byste neměli šanci výsledek jakkoli ovlivnit.

Rak

To, že s někým nejste spokojení, ještě neznamená, že byste to měli dávat nějak zřetelně najevo. Dotyčného se tím dotknete a na dlouho ho rozladíte.

Lev

Pocit, že vám partner nerozumí, je stále intenzivnější. Kdybyste s ním však začali mluvit, zjistili byste, že přesně totéž intenzivně vadí i jemu.

Panna

Pocit, že partnerovi přes veškerou snahu nerozumíte, je stále intenzivnější. Zkuste se na svět podívat jeho očima. Pak zjistíte, kde děláte chybu.

Váhy

Pokud má partner pocit, že vám má právo poroučet, musí zjistit, že se spletl. Obvykle se vůči němu nijak nevymezujete, ale tentokrát to jinak nejde.

štír

Luna v Blížencích vás nutí, abyste mlčeli. K tomu, co se děje, můžete sice dodat spoustu zajímavých informací, ale to je přesně to, co udělat nesmíte.

Střelec

Využijte každou šanci pro získání nových znalostí a vědomostí. Brzy je uplatníte a ještě za to dostanete docela slušně zaplaceno. Dělejte, co se dá!

Kozoroh

V tom, co se týká vašich citů, se rozhodujte sami. Názory svých kamarádů můžete sice vzít v potaz, ale do definitivního řešení si mluvit nenechejte.

Vodnář

Večer můžete bez obav investovat. Dobře nakoupíte zejména v zahraničí. Utraťte však jenom takovou částku, o kterou můžete bez obav přijít.

Přečíst  Denní horoskop 11.8.2018

Ryby

Hlavně nedovolte, aby vznikly zbytečné omyly. Jakmile bude něco nejasné, trvejte na tom, že se to nejdříve musí vysvětlit. Jinak je to žádost o průšvih.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..