Denní horoskop 7.4.2019

Napsala | 07.04.2019
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Beran

Váš partner patří k lidem, kteří mají vždycky ve všem jasno. Pokud mu můžete dokázat, že jsou věci, v nichž se mýlí, měli byste to taky udělat.

Býk

Lidi, kteří vám začnou vysvětlovat, jak máte žít, v klidu vyslechněte. Kdybyste se s nimi hádali, jenom byste si zbytečně kazili jinak hezký den.

Blíženec

Jsou lidé, které byste provokovat neměli. Zejména Kozorozi a Ryby se dokážou bránit tak, že budete moc rádi, když budete moci komunikaci ukončit.

Rak

Musíte brzdit partnera. Má dojem, že celá rodina bude fungovat na jeho systém příkazů a zákazů. Vůbec nechápe, že tím nadělá více škody než užitku.

Lev

Opravdu nemusíte vyhovět každému, kdo za vámi přijde s prosbou. Bude lepší, když prosebníkovi poradíte, co má dělat, a necháte ho, ať to udělá sám.

Panna

Váš miláček má pocit, že na vás musí dohlížet a varovat vás před životními nástrahami. Vám jeho snaha připadá spíše komická, ale nahlas to neříkáte.

Váhy

Moc dobře vám udělá procházka v jarní přírodě. Nemusíte s sebou ani nikoho vodit. Nejlépe vám bude o samotě a ve společnosti vlastních myšlenek.

štír

Sextil mezi Merkurem a Saturnem je pro vás velice příznivý. S jeho pomocí se vyjadřujete tak, že s vámi souhlasí i ten, kdo původně vůbec nechtěl.

Střelec

Když na něco zapomenete, bude lepší, když se k tomu přiznáte a postavíte čelem. Můžete se spolehnout, že vás vaši okolí zná a všechno vám odpustí.

Kozoroh

Vaše dokonalá paměť se ukáže jako obrovská výhoda. Odhalíte rozpory ve slovech svého kamaráda. Pak vám rychle dojde, proč vám vlastně lže.

Vodnář

Než dáte partnerovi ultimátum, měli byste si to dokonale promyslet. Když ho dáte, musíte ho splnit. Jinak tím svou situaci posunete k horšímu.

Přečíst  Denní horoskop 27.12.2018

Ryby

S údivem zjistíte, že v rodině fungujete jako neformální autorita. Když něco rozhodnete, všichni uznají, že jste vymysleli to nejlepší, co se dalo.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..