Denní horoskop 7.2.2020

Napsala | 07.02.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Beran

Večerní vstup Venuše do vašeho znamení vám přináší v lásce a ve vztazích vůbec spoustu nových šancí. Vybírejte z nich rozumně a hlavně rychle!

Býk

Vstup Venuše do Berana vás moc nenadchne. Zatímco dosud bylo mezi vámi a partnerem všechno jasné, dnes se domácí nebe opět zbytečně zachmuřilo.

Blíženec

V partnerských vztazích čekejte zajímavé změny. Miláček, který dosud budil zájem, že mu na vás nezáleží, změnil postoj. Projevuje se daleko aktivněji!

Rak

To, co chcete svému partnerovi říct, musíte stihnout během dne. Večer se Venuše dostane do Berana a jakoukoli smysluplnou komunikaci rychle zarazí.

Lev

Vstup Venuše do Berana vás donutí změnit přístup k lásce. Když se vám nedaří doma, nic se neděje. Vy ji klidně pojedete hledat třeba i za moře!

Panna

Vstup Venuše do Berana vás moc nepotěší. Už dnes se dozvíte, že miláček za vás za oba slíbil něco, co se vám nelíbí a s čím byste nikdy nesouhlasili.

Váhy

Vstup Venuše do vašeho partnerského sektoru vám neobyčejně zpříjemní život. Váš miláček si konečně uvědomí, co ve vás má, a své chování k vám změní.

štír

Pokud chcete mít doma klid, vyžaduje to náležitou přípravu. Předem miláčka upozorněte, že si po práci jdete s kolegy sednout a že se to protáhne.

Střelec

Vstup Luny do Berana vás vyloženě potěší. Konečně se můžete těšit na večer, kdy nemáte s miláčkem nic na práci a kdy se můžete věnovat sami sobě.

Kozoroh

Večerní vstup Venuše do Berana vám v lásce moc nepomůže. Vy budete své city energicky prosazovat a partnerovi se to nebude ani trochu zamlouvat.

Vodnář

Večerní vstup Venuše do Berana přinese zajímavé zážitky. Miláček udělá něco, co vás přesvědčí, že na vás myslí i ve chvílích, kdy s vámi fyzicky není.

Přečíst  Denní horoskop 24.12.2019

Ryby

To, že Venuše večer opouští vaše znamení, vám ani trochu nevadí. Citové záležitosti jste si s její pomocí srovnali a nic dalšího měnit nepotřebujete.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..