Denní horoskop 7.12.2019

Napsala | 07.12.2019

Beran

Luna ve vašem znamení vás nutí k aktivitě. Vy sami si můžete vybrat, zda ji využijete na procházku lesem, nebo na umytí všech oken, co jich doma máte.

Býk

Než se rozhodnete, že začnete překonávat sami sebe, přemýšlejte, k čemu vám to bude. To, že jste opravdu dobří, přece nikomu dokazovat nemusíte!

Blíženec

Při Luně v Beranu není nic problém. Na testy, kterým vás život vystavuje, se dokonce těšíte. Jejich zvládnutí posiluje vaši dobrou náladu i sebevědomí.

Rak

Návštěvy, které se k vám ženou dvojstupem, k tomu mají velice dobrý důvod. Vědí, že máte už doma nejedno cukroví, a doufají, že ostanou ochutnat.

Lev

Den je skutečným testem vaší trpělivosti. Všichni chtějí mít všechno hotové co nejdříve. Nikdo nechápe, že jsou věci, které se uspěchat nedají.

Panna

Na pravou míru musíte uvádět všechno, co se o vás povídá. Je to sice neobyčejně lichotivé, ale taky to z vás dělá někoho, kým ani v nejmenším nejste.

Váhy

Svůj systém uvažování nikomu nepředáte a nevysvětlíte. Partnerovi musíte říct, že vás dnes bude poslouchat. Na debaty a vysvětlování bude čas potom.

štír

To, že někomu ustoupíte, není vůbec rozumné. Bude lepší, když Lunu v Raku využijete k tomu, abyste mírným způsobem prosadili to, co potřebujete vy.

Střelec

Se sportem to nepřehánějte. Nedopadlo by to dobře. Pochroumaná kolena by si dokonce mohla vyžádat rychlou návštěvu nejbližší chirurgické pohotovosti.

Kozoroh

Než se rozhodnete, že se nebudete na nikoho ohlížet, přemýšlejte. Podobné jednání vám do života vnese přesně to, co jste v něm nikdy mít nechtěli.

Vodnář

Pokud můžete, navštivte nějakou adventní akci. Auto však nechejte doma. Nepřipravujte se dobrovolně o zážitek z punče a jiných adventních dobrot!

Přečíst  Denní horoskop 13.11.2018

Ryby

Pozor si dávejte zejména při pečení. Zejména odpoledne, kdy je Luna v kvadratuře s Plutem, se sice můžete snažit, ale přesto hrozí, že něco připálíte.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..