Denní horoskop 7.12.2018

Napsala | 07.12.2018

Beran

Stacionární Merkur vám konečně pošle nějaké peníze navíc. Bude to sice podstatně méně, než jste čekali, ale usoudíte, že i málo je lepší než nic.

Býk

Novoluní ve Střelci vás vyžene mezi lidi. Dejte si jen pozor, abyste neposkytovali zbytečné naděje člověku, s nímž to vážně nemyslíte a myslet nebudete.

Blíženec

O tom, zda si pořídit kreditní kartu, důkladně uvažujte. Pokud jste se bez ní obešli, bylo by možná lepší, kdybyste si ji neaktivovali ani teď.

Rak

Úvahy o tom, že byste mohli jít pracovat do zahraničí, nabývají na intenzitě. Jediné, na čem to ztroskotá, je váš partner, jemuž se to vůbec nelíbí.

Lev

Díky novoluní ve Střelci chytíte v lásce a ve vztazích vůbec druhý dech. V citech se stane něco, díky čemu začnete znovu věřit ve svou šťastnou hvězdu.

Panna

K dobrému výsledku nemůžete dospět špatným způsobem. I když si říkáte, že by to tak bylo jednodušší, musíte se překonat a jít dál tou správnou cestou.

Váhy

V práci počítejte se značnými zmatky. Raději je neřešte, protože stejně nemáte šanci. Bude lepší, když se pasujete do role nezúčastněného pozorovatele.

štír

Novoluní ve vašem sektoru majetku vlastního vás vyloženě potěší. O penězích, které přijdou na účet, jste sice věděli, ale už jste přestávali doufat.

Střelec

Při odpolední konjunkci Marse s Neptunem buďte opatrní. Kdyby to šlo, předejte volat pro jistotu partnerovi a sami se spokojte s rolí spolujezdce.

Kozoroh

Partnera musíte přimět, aby vás nejen poslouchal, ale aby zároveň bral vážně to, co mu říkáte. Nebude to lehké, protože na něco takového není zvyklý.

Vodnář

Za to, co vám Mikuláš přinese, poděkujte. Můžete si sice myslet, že si s výběrem moc práce nedal, ale to je postřeh, který si máte nechat pro sebe.

Přečíst  Denní horoskop 15.2.2019

Ryby

Jakmile se dozvíte, že vás někdo pomlouvá, jděte za ním a zeptejte se, co je na tom pravdy. Obvykle konfrontace rádi nemáte, ale dnes to jinak nejde.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..