Denní horoskop 7.1.2020

Napsala | 07.01.2020

Beran

Starší příbuzní vám chtějí udělat radost. Podle vašeho názoru se jim to sice moc nepodařilo, ale to nevadí. Máte rozum a víte, že je úmysl rozhodující.

Býk

Slunce je sice v sextilu s Neptunem, ale to ve vašem případě roli nehraje. Člověk, který by vás chtěl obelhat, zjistí, že se mu to prostě nedaří.

Blíženec

Luna, která se dostává do vašeho znamení, vás rozpovídá. Pokud potřebujete něco vyjednat, jděte tam ráno a s příslušnou osobou se na všem domluvte.

Rak

Pozor si dejte na lidi, kteří sami sebe považují za tvůrčí. To, že jim přesně řeknete, co chcete a potřebujete, je nezarazí. Udělají to, co chtějí oni.

Lev

Pozor si dávejte zejména na lidi, kteří mají k pravdě až příliš volný přístup. Pokud se vám něco, co vám vnucují, nezdá, důkladně se jich vyptejte!

Panna

Váš miláček vás přesvědčuje o něčem, co se vám sice vůbec nelíbí, ale čím je on nadšeným. Možná byste ho měli vyslechnout a pro klid v rodině ustoupit.

Váhy

Pokud máte šanci, přispějte na charitu. Když si uvědomíte, že na tom sice nejste tak úplně dobře, ale že jsou na tom jiní hůř, bude to užitečné.

štír

Připravte se na den, kdy svým blízkým vidíte až do žaludku. Ten, kdo před vámi chce něco utajit nebo skrýt, se se zlou potáže. Spolehlivě ho odhalíte!

Střelec

Čím nadšeněji vás někdo přesvědčuje, že má pravdu, tím musíte být obezřetnější. Při sextilu Slunce s Neptunem lžou úspěšně i ti, co to jindy nedělají.

Kozoroh

Když si v práci někdo neví s něčím rady, můžete si být jistí, že úkol skončí u vás. Zvládnete ho, ale taky byste měli naznačit, že za to něco chcete.

Přečíst  Denní horoskop 12.7.2020

Vodnář

I když usoudíte, že byste své pracovní zásluhy mohli kapku přibarvit, raději to nedělejte. Nedopadlo by to dobře. Velice rychle by se na to přišlo.

Ryby

Pracujte na tom, na čem vám záleží, komunikujte s tím, koho opravdu potřebujete. Dnes budou všichni rádi a s chutí dělat to, co vám na očích vidí…

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..