Denní horoskop 7.1.2019

Napsala | 07.01.2019

Beran

V práci se nic zásadního neděje, ale odpoledne vám všechno vynahradí. Těšte se na uznání a možná i novou lásku. Přijde z naprosto neočekávané strany.

Býk

Venuše, která bude nadále pozitivně ovlivňovat váš citový a erotický život, zažene veškerou nudu. Objeví se ctitel, který se hned tak odbýt nenechá!

Blíženec

Hlavně si nemyslete, že od průšvihů jsou druzí a vám se nic takového stát nemůže. To, že dnes vyjdete ze všeho beze šrámu, se dá hodnotit jako zázrak.

Rak

Počítejte s tím, že se všechno protáhne. Když se někam potřebujete dostat, vyrazte pro jistotu o půl hodiny dřív. Jde o taktiku, na které jen získáte!

Lev

V lásce jde všechno daleko rychleji, než jste čekali. Zejména odpoledne se můžete rozhodnout v této oblasti pro zásadní a hlavně nevratnou změnu.

Panna

Vstup Venuše do Střelce vám moc velkou radost neudělá. Miláček rychle zapomene na to, co jste si domluvili, a začne prosazovat nová pravidla.

Váhy

To, že se v práci dozvíte, že je nějaký úkol jednoduchý, ještě neznamená, že ho tak budete vnímat i vy. Pro vás bude jeho zvládnutí opravdu náročné.

štír

Vstup Venuše do vašeho sektoru majetku vlastního přináší šanci na výhodné investiční nákupy. Obvykle je rádi nemáte, ale dnes byste se měli překonat.

Střelec

Venuše, která se dostává do vašeho znamení, dává vašemu citovému životu nové pozitivní impulsy. Konečně se k vám vrátila láska a s ní i štěstí!

Kozoroh

Luna se dostává do Vodnáře a vy si začínáte vychutnávat život. Kvůli zábavě dokonce přetáhnete polední přestávku, což je u vás věc naprosto nevídaná.

Vodnář

Připravte se na souboj vůlí! To, že miláček s něčím nesouhlasí, nesmí být důvod, abyste to vzdali. Musíte mu vysvětlit, že je to pro něj to nejlepší!

Přečíst  Denní horoskop 12.8.2019

Ryby

Venuše ve vašem sektoru práce z vás udělá miláčka vašeho šéfa. On sice tvrdí, že vás obdivuje jen kvůli práci, ale vy si tím tak úplně jistí nejste.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..