Denní horoskop 6.9.2020

Napsala | 06.09.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Beran

Dopolední vstup Venuše do Lva se vám postará o romantickou náladu. Na veškeré spory, které jste s partnerem vedli, oba moc rádi a s chutí zapomenete.

Býk

Dopolední vstup Venuše do Lva zásadně změní atmosféru. Zejména na společenských akcích se budou všichni chtít předvést v tom nejlepším světle.

Blíženec

Venuše, která se dostává do Lva, příznivě naladí vašeho miláčka. Konečně se dozvíte, že vás opravdu miluje a že by o nikom jiném neuvažoval.

Rak

Venuše ve Lvu vám slibuje nečekané, ale o to příjemnější dárečky. Vaši kamarádi vám chtějí udělat radost a vy musíte zkonstatovat, že se jim to daří.

Lev

Pozitivně vnímáte Venuši, která se dopoledne dostává do vašeho znamení. Letošní letní láska je sice o pár týdnů odložená, ale zase bude stát za to!

Panna

Všechno důležité nechejte na odpoledne. Luna bude v Býku a pomůže vám v navázání kontaktů s lidmi, kteří vám v budoucnu budou velice užiteční.

Váhy

Vstup Venuše do Lva zásadně vylepší vaše mezilidské vztahy. Bez problémů se domluvíte s kamarády. Při troše štěstí si začnete notovat i s příbuznými.

štír

Dopolední vstup Venuše do Lva přináší problémy. Zjistíte, že se do vás zamiloval člověk, o kterého sice nestojíte, ale kterého nedokážete odmítnout.

Střelec

Zejména v cizině se nudit nebudete. Venuše z Vah se postará, abyste se seznámili se zajímavým člověkem. V budoucnu pro vás bude velmi důležitý.

Kozoroh

Ohledně další budoucnosti svého vztahu potřebujete jasnou vizi. A pokud vám ji partner dát nechce nebo nemůže, přemýšlejte, co mezi vámi bude dál.

Vodnář

Venuše, která se dopoledne dostává do vašeho partnerského sektoru, vám přinese spoustu nových a skvělých šancí. Mějte otevřené oči a možná i srdce!

Ryby

K lidem, kteří by moc rádi oživili staré spory a sami se na tom přiživili, se chovejte hodně stroze. Musí jim být jasné, že se u vás nechytají.

Přečíst  Denní horoskop 9.12.2018
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..