Denní horoskop 6.8.2019

Napsala | 06.08.2019

Beran

V práci si dejte pozor, abyste zbytečně nepodlehli aktuálním sympatiím nebo antipatiím. Když po někom chcete práci, musíte ji od něj taky dostat!

Býk

Když se rozhodnete, že utečete, nedopadne to dobře. Bude daleko lepší, když se událostem postavíte čelem a budete trvat na tom, že budete bojovat.

Blíženec

Všechno důležité musíte stihnout do časného odpoledne. Večer, kdy se Luna přesune do Štíra, se vám bude dařit daleko méně, než byste si zasloužili.

Rak

S rodinou je to obtížné. Každý potřebuje, abyste mu poradili nebo pomohli. Nikdo však nechápe, že máte své vlastní plány a na ně vám chybí čas.

Lev

Odpoledne vás čekají zcela zbytečné střety. Kdybyste se v kritické chvíli jen ironicky usmáli a hrdě odešli středem, bylo by to daleko příznivější.

Panna

Kolem poledne si hlídejte peněženku. To, že vy sami byste na cizí majetek nikdy nesáhli, ještě neznamená, že to nikdo druhý s chutí a rád neudělá.

Váhy

Nápady vašeho miláčka jsou kupodivu rozumné. Když mu vyjádříte všestrannou podporu, dostane váš další společný život nečekané pozitivní šance.

štír

Večer, kdy je Luna ve vašem znamení, komunikujte s partnerem. Umíte se vyjádřit tak, aby pochopil, že to, co je důležité pro vás, je důležité i pro něj.

Střelec

Dopoledne čekejte pozvání na víkendovou narozeninovou party. Vám se tam sice ani trochu nechce, ale taky chápete, jak moc je vaše účast důležitá.

Kozoroh

Než se rozhodnete, že se v práci pohádáte, přemýšlejte, k čemu to bude dobré. S lidmi, které proti sobě popudíte, se pak tak snadno nedomluvíte!

Vodnář

Seberte miláčka a vyrazte na výstavu, koncert nebo podobnou akci. Krásně si to užijete. Kromě toho tak potkáte kamarády, které jste už dlouho neviděli.

Přečíst  Denní horoskop 14.10.2019

Ryby

Večer, kdy se Luna přesune do Štíra, si vyhraďte čas na meditaci. Chvíle, v níž si utřídíte myšlenky a především emoce, je pro vás nesmírně užitečná.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..