Denní horoskop 6.7.2020

Napsala | 06.07.2020

Beran

Pod vlivem okolností změníte názory, které jste dosud brali jako jediné možné. Potěšíte tím partnera, který vás k tomu už hodně dlouho přemlouval.

Býk

Zejména dopoledne je vynikající pro partnerskou spolupráci. Když se s miláčkem do něčeho pustíte, je jisté, že práci dokončíte rychle a navíc i dobře.

Blíženec

Odpoledne, kdy je Luna ve Vodnáři, si užívejte klid a pohodu. Když nebude zbytí, klidně pošlete do háje lidi, kteří mají pocit, že jste líní…

Rak

Volný den vnímáte jako něco, co jste si už opravdu zasloužili. Právě proto by bylo dobře, kdybyste si zbytečně nevymýšleli práci, která může počkat.

Lev

Volné odpoledne, kdy je Luna navíc ve vašem partnerském sektoru, se rýsuje neobyčejně slibně. Konečně si máte šanci s miláčkem rozumně promluvit!

Panna

Toho, že je volno, byste si měli zejména dopoledne náležitě vážit. Nevymýšlejte si práci, která není nutná. Na lehátku vám bude podstatně lépe.

Váhy

Na nervy vám lezou lidé, kteří ve vašich slovech hledají to, co tam není. Dělají to už déle, ale vy si teprve teď uvědomujete, jak je to protivné.

štír

Zejména odpoledne půjdou veškerá dobrá předsevzetí do háje. Nahlas si sice říkáte, že je svátek a vy si můžete dopřát, ale svědomí vás přesto hryže.

Střelec

Na to, že byste odpoledne trávili v pohodě a v klidu, můžete zapomenout. Hned po poledni se k vám vrhnou kamarádi, kteří se u vás zdrží až do večera!

Kozoroh

O nových začátcích raději ani neuvažujte. Zejména ty, pro které byste se rozhodli dopoledne, by vám přinesly spoustu starostí, zato radostí pomálu.

Vodnář

Dopoledne, kdy je Luna ještě v Kozorohu, musíte hájit svá rozhodnutí. Naštěstí to dokážete tak skvěle, že s vámi nakonec budou všichni souhlasit.

Přečíst  Denní horoskop 8.2.2019

Ryby

Člověk, který se vás pokusí k něčemu nutit, si sám naběhne. To, že si dovolil něco, co mu tolerovat nebudete, mu vysvětlíte rázně a dost nahlas.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..