Denní horoskop 6.7.2019

Napsala | 06.07.2019
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Beran

Večer vsaďte na romantiku! Udělejte si ohníček, vytáhněte kytaru a vraťte se alespoň duchem do dob, kdy bylo všechno jasné a celý život před vámi.

Býk

Při Luně v Panně hrozí, že se vrhnete do práce, která je sice nudná, ale velice potřebná. Když se však do ní dáte, budete muset vytrvat až do konce.

Blíženec

Pozor si dávejte na to, co komu slíbíte. Vy to sice můžete myslet jako vtípek, ale druhá strana bude jeho splnění celkem bezohledně vyžadovat.

Rak

Luna v Panně vás nutí zavařovat, sušit ovoce a vůbec zpracovávat všechno, co zahrada dá. Jiné by taková práce otravovala, ale vás nepředstíraně baví.

Lev

Peněženku si hlídejte nejen v přeneseném, ale i v naprosto doslovném slova smyslu. Zejména v cizině by byla ztráta peněž a dokladů opravdu hodně zlá.

Panna

Luna ve vašem znamení vás odmění za všechno, co se vám v minulých dnech nedařilo. Veškerá práce, do které se pustíte, že vám bude dařit jedna radost.

Váhy

Počítejte s lidmi, kteří mají jasné představy, jak byste měli fungovat. Na takové jedince slušné jednání nezabere. Budete se muset ozvat hodně nahlas.

štír

Jsou lidé, s nimiž byste se hádat neměli. Nebezpeční jsou zejména městští právníci a dopravní policie. Ti vám mohou dát pokutu z ryzí zlomyslnosti!

Střelec

Vyloženě alergicky reagujete na lidi, kteří mluví o tom, čemu ani trochu nerozumí. Potíž je v tom, že jich jed dnes kolem vás víc, než je zdrávo.

Kozoroh

Nezapomeňte, že prodloužený víkend neslouží k tomu, abyste se kompletně zničili. Pracovat můžete, ale i vaše aktivity by měly být přiměřené.

Vodnář

Společnost, ve které se pohybujete, je ve vašem případě silně riziková. Pokud si nedáte pozor, můžete se velice rychle vrátit ke starým zlozvykům.

Přečíst  Denní horoskop 1.1.2020

Ryby

Klidně nechte partnera, aby rozhodoval za vás oba. On bude mít pocit, že vás právě zachránil před životním fiaskem a vy si zase ušetříte přemýšlení.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..