Denní horoskop 6.5.2019

Napsala | 06.05.2019

Beran

To, co potřebujete říct, vyřídit a vyjednat, musíte stihnout do večera. Pak se přesune Merkur do Býka a vy budete mít hlavu plnou jiných záležitostí.

Býk

Večerní vstup Merkura do vašeho znamení vás dostane do situace, s níž jste nepočítali. Dozvíte se něco, co váš přístup k věci hodně zásadně pozmění.

Blíženec

Od rána se nezastavíte. Luna, která vstupuje do vašeho znamení vás podněty a návrhy doslova zasypává. Vy z nich pak musíte vybírat ty nejlepší!

Rak

Než si vyberete nového partnera, chvíli přemýšlejte. Momentálně máte sklon sáhnout po takovém, který je přesnou kopií toho starého a protivného.

Lev

Všechno, co potřebujete probrat, musíte zvládnout v pracovní části dne. Večer byste měli svou výmluvnost omezit. Neriskujte naprosto zbytečný spor.

Panna

Jedovaté poznámky nic neřeší a nevyřeší. Když se však rozhodnete pro rozumnou argumentaci, založenou na faktech, získáte všechno to, co potřebujete.

Váhy

Zatímco během dne prosazuje partner svou za každou cenu, večer se situace změní. Merkur opustí váš partnerský sektor a miláček začne poslouchat.

štír

Merkur, který večer vstupuje do vašeho partnerského sektoru, vám poskytne spoustu zajímavých informací. Konečně pochopíte, co miláček opravdu chce.

Střelec

Pocitu, že musíte zvládnout naprosto všechno, nepodléhejte. Je to jen cesta ke stresu. Miláček vás sice může popohánět, ale vy se nesmíte nechat.

Kozoroh

Hlavně nikomu nedovolte, aby vás děsil. V budoucnosti vás mohou sice čekat nějaké potíže, ale ty patří k těm, které se dají bez problémů zvládnout.

Vodnář

Luna, která se ráno dostane do Blíženců, vám vylepší jak náladu, tak mezilidské vztahy. Konečně se s partnerem dokážete bavit normálně a beze stresu.

Ryby

Večer, kdy se Merkur přesune do Býka, si s partnerem konečně dokážete normálně promluvit. Vy nebudete křičet a on vás zase bude soustředěně poslouchat.

Přečíst  Denní horoskop 27.2.2019
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..