Denní horoskop 6.4.2020

Napsala | 24.07.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Beran

Hovorů o tom, co byste měli dělat a v čem byste se měli zlepšit, máte až nad hlavu. Je zajímavé, že s nimi přijdou zejména lidé, co sami nic nedělají.

Býk

I když jste to neměli v plánu, věnujte podvečer svému partnerovi. Nemusíte ani o ničem důležitém nemluvit. Naprosto stačí, že budete spolu.

Blíženec

Pokud má zejména dopoledne někdo pocit, že stačí, aby na vás zvýšil hlas, a vy se podřídíte, musí zjistit, že je to omyl. Vám nikdo rozkazovat nebude!

Rak

Neztrácejte čas na to, co časem sami vyhodnotíte jako nepodstatné maličkosti. Věnujte se jen tomu, kde jde o zásadní věci a o opravdu velké finanční částky!

Lev

I když nechcete, musíte se zabývat financemi. Pokud to neuděláte, můžete v nich rychle mít větší chaos, než byste dokázali vlastními silami zvládnout.

Panna

To, že se proti vám postaví technika, berte jako něco, co se stává. Naštěstí víte, kde najít člověka, který všechno znovu přivede do pořádku.

Váhy

Emoce, které vás dnes zaskočí, se snažte ovládat. Zejména váš nadřízený by neměl mít ani tušení, že vám řekl něco, co vás zasáhlo v citlivém místě.

štír

Jsou věci, ve kterých byste se hrabat neměli. Nějaké informace byste sice získat mohli, ale do vašeho života by to vneslo jen další zbytečné zmatky.

Střelec

Hlavně si neříkejte, že jste dobří a že jsou chyby, které nikdy neuděláte! Hodně rychle byste zjistili, že si o sobě myslíte daleko víc, než je zdrávo.

Kozoroh

Je potřeba, abyste si na to, co se děje, dělali vlastní názor. Když se zeptáte kamarádů, zjistíte, že vám neporadí. Každý si totiž myslí něco jiného.

Přečíst  Denní horoskop 29.7.2018

Vodnář

Jsou věci, které rozhodovat nedokážete, protože pro to nemáte dost informací. Musíte se smířit se stavem, kdy musíte být trpěliví a nedělat nic.

Ryby

Luna ve vašem partnerském sektoru se vám postará o spoustu překvapení. Konečně se dočkáte chvíle, kdy miláček sám navrhne, kam pojedete na dovolenou!

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..