Denní horoskop 6.3.2020

Napsala | 22.09.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Beran

Celý den si dávejte pozor za volantem. Zejména odpoledne, kdy na obloze vládne kvadratura mezi Lunou a Uranem, hrozí nesoustředěnost a nepozornost.

Býk

Ráno, kdy je Luna v Raku, zavolejte sourozencům. Věcí, o kterých zatím nevíte, ale o nichž byste vědět měli, je víc, než si dokážete představit.

Blíženec

Večer, kdy je Luna ve Lvu, se v lidech kolem sebe vůbec nevyznáte. I ti, které milujete, se budou chovat tak, že jejich jednání chápat nebudete.

Rak

Je zbytečné, abyste svou vůli prosazovaly skoro až násilím. Když své nápady představíte jako téma k debatě, přijme je partner i rodina s nadšením.

Lev

Čekejte zásadní změny plánů. Dopoledne se dozvíte něco, co vás přinutí zásadně změnit víkendové záměry. Naštěstí vám vyhovují víc, než ty původní.

Panna

Nevíte, zda vás více rozčilují kolegové v práci, nebo rodina doma. Naštěstí se situace během dne srovná tak, aby se večer všechno vrátilo do normálu.

Váhy

Za svého partnera rozhodovat nemůžete. Můžete mu ale říct, co vám připadá tak riskantní, že byste se pro to na jeho místě nikdy nerozhodli.

štír

V některých úředních záležitostech se nevyznáte, i kdybyste opravdu chtěli. Pak nezbude, než se spoléhat, že to na úřadech vyřešili tak, jak mají.

Střelec

Odpoledne, kdy už bude Luna ve Lvu, si promluvte o dovolené. Je docela možné, že během debaty změníte názor a rozhodnete se pro zcela jinou lokalitu!

Kozoroh

Lidi, kteří vám vysvětlují, že něčemu nerozumíte, vážně neberte. Je daleko pravděpodobnější, že tomu nerozumí sami a proto vám to neumí vysvětlit.

Vodnář

Luna ve vašem partnerském sektoru vás nutí k velkorysému chování. Možná byste měli uvažovat, zda miláčka nevyvést někam, kam se chce už dlouho podívat.

Přečíst  Denní horoskop 4.3.2019

Ryby

Ráno, kdy je Luna v Raku, řekněte miláčkovi pár něžných slov. Bude sice předstírat, že nic takového nepotřebuje, ale přesto mu tím uděláte radost.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..