Denní horoskop 6.2.2020

Napsala | 06.02.2020

Beran

O vaše životní plány se zajímá spousta lidí. Marně jim vysvětlujete, že jim nemáte co říct, protože ani vy sami v tom jasno dosud nemáte.

Býk

V práci počítejte s oslavou, na kterou musíte jít. Na oslavě samotné bedlivě pozorujte, co se děje. Získáte tak odpověď na spoustu svých otázek.

Blíženec

Luna v Raku vás nutí, abyste začali přemýšlet o penězích. I když se vám to nelíbí, je jasné, že se daně blíží a vy budete hotovost potřebovat.

Rak

Luna ve vašem znamení vám poskytuje spoustu nabídek na pozitivní životní změny. Nerozmýšlejte se a rychle si vyberte jednu, kterou rozpracujete.

Lev

Nutně potřebujete něco, čemu byste se mohli věnovat s plným nasazením a co by bylo zároveň tvůrčí. Když není nic jiného, zapněte fantazii při vaření!

Panna

Kamarádi nepotřebují, abyste je kárali, ale chtějí, abyste je utěšovali. Když k tomu pro jejich problémy vymyslíte i nějaké řešení, budou nadšení!

Váhy

Jsou věci, kterých byste se neměli bát. Jednou z nich je vztah s člověkem z jiné generace. Když vás to k sobě přitahuje, opravdu není co řešit.

štír

Luna v Raku vás nutí k přemýšlení nad svým dalším rozvojem. Hlavně si neříkejte, že to pro vás nic není, protože jste už prošvihli ten správný věk.

Střelec

Nabídku na práci navíc ještě jednou zvažte. Peníze by se vám sice hodily, ale práce by vám ukrojila značný kus z toho mála času, který máte pro sebe.

Kozoroh

Jsou věci, za které byste si měli bez váhání připlatit. Týká se to všeho, čím chcete udělat radost partnerovi a co mu má dlouho a dobře sloužit.

Vodnář

Veškeré pracovní problémy se konečně vyřešily. Navíc se na pracovišti daly do pohybu změny, které vám konečně usnadní práci a ulehčí život.

Přečíst  Denní horoskop 12.12.2019

Ryby

S tím, že vám někdo ve vašich současných trampotách pomůže, raději nepočítejte. Bude lepší, když se v dané záležitosti spolehnete jen sami na sebe.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..