Denní horoskop 6.12.2018

Napsala | 06.12.2018

Beran

Včera naděloval Mikuláš doma, dnes vám nechá dárek v práci. Bude to sice naprostá maličkost, ale vy nad ní budete soustředěně a dlouho přemýšlet.

Býk

Zdravotní problémy člena širší rodiny vyřešit nedokážete. Můžete ale aktivovat známé. Ti pak seženou lékaře, který tomu rozumí a který se už postará.

Blíženec

Některé lidi nechápete. Jejich nerozumné jednání se sice vás přímo nedotýká, ale přesto si říkáte, že by bylo lepší, kdyby z vašeho okolí zmizeli.

Rak

Stacionárního Merkura můžete využít k rozumné domluvě s partnerem. Bez problémů se vám podaří najít společnou řeč a oboustranně vyhovující řešení.

Lev

Na den vhodný k řešení rodinných záležitostí to nevypadá. Můžete se o to pokusit, ale riskujete hádku, která bude hodně nepříjemná a navíc zraňující.

Panna

To, co si myslíte, klidně a bez výčitek svědomí říkejte nahlas. Vaše výroky jsou možná trochu drsnější, než obvykle, ale zato jsou nezpochybnitelné.

Váhy

Lékař, který vás posílá na další vyšetření, velice dobře ví, co dělá. V žádném případě s ním nediskutujte a nevysvětlujte mu, že to přece není nutné.

štír

Stacionární Merkur ve vašem znamení vám dává šance na zdařilá, i když velmi náročná jednání. To, co chcete, dostanete rychle a v exkluzivním balení!

Střelec

I když vám partner své nápady vysvětluje už po několikáté, pořád je nechápete. Nakonec však kývnete jen proto, abyste měli klid a kolem zavládlo ticho.

Kozoroh

Pokud se účastníte firemního večírku, bude to zajímavý zážitek. Kolegové se vám budou svěřovat se svými trampotami, a vy je budete utěšovat.

Vodnář

Pozor na vliv stacionárního Merkura! O inteligenci nadřízeného můžete mít sice oprávněné pochybnosti, ale to neznamená, že mu to můžete říct nahlas.

Ryby

Díky stacionárnímu Merkuru mluvíte tak, aby to, co říkáte, vnímali i lidé, co neberou vážně nic. Využijte šance a řekněte jim to, co jim říct chcete.

Přečíst  Denní horoskop 5.6.2019
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..