Denní horoskop 6.11.2020

Napsala | 08.05.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Beran

Pokud se chcete s někým hádat, musíte mít své argumenty pořádně podložené. Při kvadratuře Merkura se Saturnem jsou diskuse tvrdé a nemilosrdné.

Býk

Luna ve vašem sektoru komunikace je pod hodně náročnými aspekty. Od vás se pak chce, abyste nemluvili, ale to, co se kolem děje, mlčky monitorovali.

Blíženec

Na nervy vám lezou náladoví lidé. Mají pocit, že byste je měli ve všem tolerovat. Vy se však bojíte, že si na to zvyknou a budou to vyžadovat pořád.

Rak

Pocit, že nestíháte všechno, co je potřeba, si nepřipouštějte. Podstatné věci stihnete a o to, co zbude, se klidně můžete podělit s partnerem.

Lev

Než se rozhodnete, že partnerovi a jeho požadavkům velkoryse ustoupíte, přemýšlejte, k čemu to bude dobré. Bylo by lepší, kdybyste trvali na svém.

Panna

Pozor si dávejte na Váhy a Kozorohy. Žijí v pocitu, že mají na pravdu patent, a vůbec je nenapadne, že právo na svůj vlastní názor máte i vy.

Váhy

Při kvadratuře mezi Merkurem a Saturnem se raději nehádejte. Vaše argumenty jsou sice velice dobré, ale ty, které by použily proti vám, jsou lepší.

štír

Luna v Raku vám dnes ulehčí veškeré úkoly, které před vámi jsou. Je jen potřeba, abyste dali přednost tomu, co vám říká srdce, před hlasem rozumu.

Střelec

Je potřeba, abyste si vytvořili důkladný a pokud možno přesný seznam všeho, co potřebujete přes víkend udělat. Pořádné naplánování je základem úspěchu!

Kozoroh

To, že se vám před nedávnem podařilo před něčím utéct, nic neznamená. Dnes se vám to vrátí s razancí bumerangu a vy se s tím budete muset utkat.

Vodnář

Bouřky mezi vámi a partnerem fungují bezvadně. Můžete se sice pohádat, ale taky si můžete být jistí, že se ještě do večera dokážete velkolepě smířit.

Přečíst  Denní horoskop 31.1.2020

Ryby

To, že se s miláčkem aktuálně intenzivně hádáte, je nepříjemné, ale dá se to zvládnout. Kdybyste spolu přestali mluvit úplně, bude to daleko horší.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..