Denní horoskop 6.11.2019

Napsala | 06.11.2019

Beran

Když na vás někdo začne křičet, dokážete se zatvrdit. Když na vás ale půjde něhou a začne vám hrát na city, můžete se snažit, ale odolat nedokážete.

Býk

Když vám někdo lichotí, buďte pozorní. Velice rychle zjistíte, že se mu jedná jen o to, aby vás získal na svou stranu a posléze použil pro své záměry.

Blíženec

Kolem poledne budete na partnera dost naštvaní. Zjistíte, že neudělal to, na čem jste se dohodli. To, že vám tím zkomplikoval život, ho navíc nezajímá.

Rak

Při Luně v Rybách toho sice moc nevíte, ale všechno podstatné vycítíte. Když se budete řídit radami své intuice, získáte víc, než si umíte představit.

Lev

Pozvání na party ve vlastním zájmu odmítněte. Nedopadlo by dobře. Mohli byste si sice slibovat, že domů přijdete včas, ale nakonec by to dopadlo jinak.

Panna

To, co vám říká miláček, vážně neberte. Nahlas sice tvrdí, že by si bez vás život dokázal představit, ale ve skutečnosti by to vypadalo zcela jinak.

Váhy

Nápady, s nimiž ráno miláček přijde, vás dost šokují. Během dne se vám však všechno rozleží a vy usoudíte, že vlastně vůbec není tak špatné.

štír

Klidně miláčkovi dovolte, aby vás hýčkal. Zjistíte, že to vlastně vůbec není špatné. Práci se sice moc věnovat nebudete, ale svět kvůli tomu nespadne.

Střelec

Při Luně v Rybách reagují všichni trochu přecitlivěle. Vy si o tom sice můžete myslet, co chcete, ale nahlas jejich reakce snad raději nekomentujte.

Kozoroh

Je potřeba, abyste nahlas, zřetelně a hlavně jednoznačně řekli, co vlastně chcete a o co stojíte. Když to dokážete, začnou se vaše přání rychle plnit.

Přečíst  Denní horoskop 13.3.2019

Vodnář

Peněz, které dnes dostanete navíc, se nedotýkejte ani pohledem. I když s tím nepočítáte, budete je brzy potřebovat na něco opravdu důležitého.

Ryby

Luna přechází do vašeho znamení a opravdu se o vás stará. Pod jejím vlivem bez problémů odhalíte skutečné motivy, které řídí jednání vašich blízkých.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..