Denní horoskop 6.11.2018

Napsala | 13.11.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Beran

Představa, že se vám podaří před něčím utéct, se ukáže jako neskutečně mylná. Bude daleko lepší, když se nepříjemnostem postavíte a taky je překonáte.

Býk

Návrat Urana do Býka vyloženě uvítáte. Konečně se zbavíte tlaku, který na vás v poslední době vyvíjel a který vám zásadně znepříjemňovat život.

Blíženec

V práci se usmívejte zejména na ty nejprotivnější klienty. Může to být člověk, který je z vedení nasazený, a který má zjistit, jak si vlastně vedete.

Rak

Přijdou výdaje, s nimiž jste nepočítali. Naštěstí máte rezervy, do kterých můžete sáhnout. To ale neznamená, že by vás to pořádně nenaštvalo.

Lev

Tomu, že by se firemní intrikán mohl změnit a začít se chovat normálně, nevěřte. Kdybyste mu ještě jednou naletěli, byli byste sami na sebe naštvaní.

Panna

Návrat Urana do Berana vás moc nepotěší. Je docela možné, že vám mobilní operátor jednostranně změní paušál, a debatovat o tom s vámi nebude.

Váhy

Těšte se na překvapení! Přijdou večer. Postará se o ně Uran, který se vrací do vašeho partnerského sektoru, a který se postará, aby byla fakt kvalitní.

štír

Trigon mezi Sluncem a Neptunem vás dovádí do stavu, který byste bez přehánění mohli vyhodnotit jako jasnovidnost. Řiďte se tím, co vás napadne!

Střelec

Podvečerní návrat Urana do Berana zásadně změní váš život. Vaše bývalá láska se k vám vrátí a začne vám vysvětlovat, že je vaším životním štěstím.

Kozoroh

Zajímavé bude už ráno, kdy budete mít enormní štěstí na manipulátory. Naštěstí přesně víte, co chtějí, takže se jejich tlaku dokážete účinně bránit.

Vodnář

Návrat Urana do Berana změní váš postoj ke všemu, co se kolem vás děje. Rozhodnete se, že nebudete mlčet a k jisté ožehavé záležitosti se vyjádříte.

Přečíst  Denní horoskop 10.1.2021

Ryby

Trigon mezi Sluncem a Neptunem je vyloženě inspirativní. Pokud se začnete zabývat rekonstrukcí svého bydlení, vymyslíte řešení naprosto dokonalé.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..