Denní horoskop 6.10.2019

Napsala | 06.10.2019
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Beran

Jakmile vám někdo začne poroučet, velice se naštvete. Přesto byste měli přemýšlet, zda to, co vám říká, nemá náhodou velice racionální jádro.

Býk

Luna v Kozorohu vám usnadňuje život. Dokonce i vaše ratolesti pochopí, že pokud s vámi chtějí a potřebují vycházet, musí vámi daná pravidla dodržovat.

Blíženec

Některé věci chápete až nyní. Dokonce vám dojde, proč vám vaši rodině rozmlouvali rozhodnutí, které vám na rozdíl od nich připadalo geniální.

Rak

Svá rozhodnutí opravdu nemusíte nikomu zdůvodňovat. Stačí, když řeknete, že jste se tak rozhodli. Po tom, proč jste to udělali, nikomu nic není!

Lev

Sextil Venuše s Jupiterem vám pomůže srovnat nedorozumění, které mezi vámi a partnerem vzniklo. Kdybyste se navíc tvářili kajícně, bude to ještě lepší!

Panna

Jde o velice harmonický den, kdy se budete zajímat jen o svého partnera. Oba máte snahu, aby vám spolu bylo dobré, a oba si to umíte vychutnat.

Váhy

Nechcete se vrátit ke knížkám, které jste četli jako děti? Pokud to uděláte, zjistíte, že je od dětství sice daleko, ale knihy vám pořád mají co říct.

štír

Partnerova skutečná povaha je vám záhadou. Ve chvíli, kdy už máte pocit, že ho znáte, udělá něco, co vás donutí, abyste s jeho poznáváním začali znova.

Střelec

Vaše životní postoje jsou hodně nevyvážené. Kdybyste si dokázali uvědomit, jak moc a hlavně jak zbytečně si jimi komplikujete život, bude to lepší.

Kozoroh

Na poslední chvíli musíte změnit své rozhodnutí v celkem důležité věci. Naštěstí kolem sebe máte lidi, kteří vás pochopí a kteří se na vás nezlobí.

Vodnář

Snažte se, aby si lidé z vašeho okolí neuvědomili, jak se jejich jednáním bavíte. Došlo by jim, že jsou směšní, ale naštvali by se na vás a ne na sebe.

Přečíst  Denní horoskop 10.1.2019

Ryby

Jsou věci, ve kterých byste se měli držet zpátky. Když je vidno, že váš názor nikoho nezajímá, protože se neptá, nechejte si ho raději pro sebe.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..