Denní horoskop 5.8.2020

Napsala | 05.08.2020

Beran

Vstup Merkura do Lva vám dodá sebevědomí. Pár lidí, kteří mají pocit, že by vám měli mluvit do života, se sice najde, ale vy je poslouchat nebudete.

Býk

Merkur, který ráno vstupuje do Lva, zahustí atmosféru. Počítejte s hádkami s lidmi, které vůbec neznáte a nemáte ani tušení, proč na vás křičí.

Blíženec

Merkur, který vstupuje do vašeho sektoru komunikace, mění váš život k lepšímu. Konečně se bude doma mluvit i o jiných věcech, než jen o penězích!

Rak

Merkur se dostává do Lva a slibuje vylepšení vaší finanční situace. Nové nápady, které v této oblasti máte, byste měli co nejrychleji uvést do reality.

Lev

Merkur, který se ráno dostává do vašeho znamení, vám ulehčí život. Slova, jimiž podpoříte své argumenty, nemusíte hledat. Přijdou vám na jazyk sama!

Panna

Svěřovat se vám začne i člověk, kterého skoro neznáte. Až po chvíli pochopíte, že to dělá proto, že ví, že na rozdíl od těch ostatních umíte mlčet.

Váhy

Vstup Merkura do Lva vám zásadně usnadní život. Do komunikace se přestanou plést city a emoce. Místo toho se začne mluvit vážně a k věci.

štír

Lidí, kteří by vás měli rádi jako spolupracovníky, je opravdu hodně. Dnes se těšte na další nabídku práce. Odmítnete ji, ale přesto vám udělá radost.

Střelec

Vstup Merkura do Lva vás dostává do situací, kdy musíte mluvit cizími jazyky. Jde vám to lépe, než jste čekali, ale přesto víte, že se musíte učit dál.

Kozoroh

Merkur, který časně ráno opouští váš partnerský sektor, vám vylepšuje život. Konečně máte šanci, že se doma zase jednou propracujete ke slovu.

Vodnář

Vstup Merkura do vašeho partnerského sektoru zažene veškerou nudu. Pokud jste si dosud mysleli, že miláček mluví málo, dnes usoudíte, že hovoří až moc.

Přečíst  Denní horoskop 25.12.2019

Ryby

Po romantických týdnech je potřeba, abyste s partnerem zaměřili svou pozornost na praktické věci. To, co hoří, se už dál odkládat opravdu nedá.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..